![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Tälle repliikille annan takuuni, jos ei lohkea, niin ei lohkea. ![]() Haluaisin naida sinua niin kovin että sinulta lähtee aivot pihalle, mutta minusta tuntuu että joku on jo niin tehnytkin.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
anna biluam mä oon leka
__________________
Monien lähteiden mukaan elämä johtaa 100% varmuudella kuolemaan. Muistakaa pelätä kaikkea, älkää vahingossakaan erehtykö nauttimaan mistään. Ikinä. Milloinkaan. autot: TOYOTA HJ61, NISSAN KING CAB 4X4 2.5TDIC |
|
#3
|
||||
|
||||
|
"Päivän sana on jalat. Lähetäänkö meillä levittään sanaa???"
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Tässäpä sitten kolome juttua jokka on tepsiny;
Mie: ookko muuten ikinä käyny Kiinassa Tyttö: No en Mie: No en miekhän, lähethänkö meille Pohjanmaalla sitten, radiosta kuultuna, tulipahan kokkeiltua, toimikin vielä? Mie: Ooppa hyvän näkönen flikka, minkääs vcärisellä valametiila tulit ? Tyttö; Mitä sää sanoit... Valametillako, eiku isällä on valakoine... Mie: Ei kaise haittaa, jos mun isällä on keltainen? Tyttö: No ei, kuhan se oon valametti. Sitten oli kerran Vantaan hotellissa. Kävin tanssittamassa muutamaan neitoa ja siinä samasessa pöyvässä sitten istu, semmoinen joka ei ollut vielä tanssinut ollenkaan ja oli aikas tympeen näköisenä ja vittuuntunut koko touhuun. Mie: sinun kans en taija lähtiäkhän tanssimhan, otetahanko oluet ja menhän meille? Tyttö: en tiiä siitä teille tulosta, mutta juuaan oluet. Mie: No tanssitaanko sen jäläkeen ? Tyttö: En mie jaksa, eikä huvita, mennäänkö vaikka meille? P.S Ai niin vantaa hotskussa olin kerran, just tullu mootorisahaesittelystä kesällä... haisin kylläkin puhtaissa vaatteissa vähän pihkalle ja Off sääskiöljylle, oli kahden tyttelin kanssa jopa kinaa minne menisin, no en mennyt kummankaan kanssa mihinkään, ku tuli sellainen tumma naikkonen ja sanoi että mitä te minun tulevan ukon kanssa täällä vehtaatte perkele, oli pakko mennä.
__________________
Quot homines, tot sententiae. Ne sutor supra crepidem Koeta välttää halpoja kopioita |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| parhaat vaihdokit! | p3ku | Chit-Chat | 3 | 15.05.2007 18:34 |
| Parhaat synttärit... | HEKULIINI | Chit-Chat | 14 | 28.06.2005 06:41 |
| Parhaat hankikumit? | OffBeast | Tekniikka & Jutustelu | 14 | 15.03.2005 23:53 |
| Karjarautakauppiaan parhaat.. | Kovakalu69 | Chit-Chat | 23 | 02.02.2005 19:47 |
| Parhaat spämmit | Laskos | Spam | 0 | 06.07.2004 15:04 |