![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Olisiko uusi omistaja tullut katumapäälle. Tosin ainakin meille sanottiin että kolme päivää saa ostosta seisottaa ilmatteeksi, sen jälkeen veloitetaan paikoitusmaksua. Miten paljon, en kysynyt, mutta luulisi tulevan aika arvokas ajoneuvo noin pitkällä seisottamisella.![]() Niin ja joku myös kyseli onko takana oleva seinä Nanson varaston, kyllä on.
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Kenelläs on musta korotettu 4runner isoilla renkailla ja ratti oikealla puolen..... Joku nainen semmosella ajeli punkalaitumella tosa yks päivä.....
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Tänään aamulla n.klo 7.35 keltanen King Cap Turussa Markulantien ja Tampereentien risteyksessä. Oli valoja ja isompaa rengasta.
Yksityiskohtana voidaan mainita että King Cappi oli parkissa tienreunassa ja sen takana oli Poliisiauto vilkut ja pysäytysvalot vilkkuen. Tais käydä niin että taasen siirtyy yksityishenkilöltä euroja valtion kassaan... |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Ja noin 8.00 poliisit olivat poistuneet ja tienvarteen oli jäänyt vain king cappi... |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Joku huristeli luisussa ympäri vääksyä tänää punasella Hiluksilla, renkkukeulassa näytti olevan mudzilla-gummit alla.
__________________
__________________________________________________ _____________________________ Jos toimintasavu pääsee ulos, tulee se pussittaa. Päiväkodissa sentään rehellisesti hakattii lapioilla jos vitutti. Nykyään ei enää saisi edes sanoa ääneen jos vituttaa. |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
rocky projekti odottaa kesää. |
|
#7
|
|||
|
|||
|
Dodge Charger 68-70
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Vääksyssä kurvaili äske musta Niva oranssein puskurein varustettuna,oiskohan ollu sama mikä ol jokuaika sitten myynnissä nettiautossa ja/tai palstalla?
Eli siis tää: http://www.nettiauto.com/lada/niva/3200651 ?
__________________
================================== Mitä isommat renkaat,sitä pitempi matka hakea traktori. PäHäMa |
|
#9
|
||||
|
||||
|
Heinoon kulmille se lähti multa. Sastamalassa bongasin tänään Hiluxin ja olisko ollu nissanin avolava molemissa oli maasto gamo väritys.
|
|
#10
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
mää bongasin kans semmosen vissiin samaisen hiluksin sastamalassa eilen..... |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Pinkki HJ Hyvinkään kohdalla motarilla tänään????
__________________
--- Dodge RAM 2500 5.9 Td -01 --- --- Cadillac DeVille -67 --- Polaris Sportman 550XP |
![]() |
| Luokat |
| bongauksia |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Bongauksia SAMMUNEITA PALSTALAISIA | tapsa4x4 | Chit-Chat | 71 | 01.10.2013 20:05 |
| bongauksia | Chit-Chat | 6 | 06.11.2005 17:46 | |