![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Huomenta! No hitto! Vai on noi niin huonot gummit, et pakottaa suikan seljälleen. No ei pidä sit ite harkita moisia.
__________________
Juho Haapakorpi Kaukas 4x4'n ski |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Olikos kuski turvavöis,vai pyörikö sisäl ku puolukka pil.....sa.Nyt tais sit löytyä vähäksi aikaan taas projektia
![]() Onneksi ei kuski mennyt ihan paskaksi.....
__________________
Montenegro Racing 69 |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Eihän vyötä tietenkään taaskaan ollu ku "pikkuse vaa tost kokeilen".. ja juu tuliha siel vähä matkusteltua siel hytissä.
Ja juu, nyt tuli sitte rojektia pariks viikkoo ![]() Kyl se oli iha vaa noiitten irokkien vika ku meni ympäri, boggereilla se olis vaa kiivenny sinne ylös!!
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]()
__________________
DADDY´S TOY |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Eikö kukaan sanonut rinteen alla taikasanoja:2 isoa tuoppia vetoa ja HAPEL..
![]() ja vot olis auto ollut kinkaman päällä.![]() ![]() Ja jonkun partakonemerkin mainosta mukaillen :AJA MILLÄ AJAT JA BOGGEREILLA LOPUT Ps.Olisit tehnyt ton tempun vaan viimetalven TAHKON reissul suksil..niikun silloin uhosit ![]()
__________________
Montenegro Racing 69 |
|
#6
|
||||
|
||||
|
ei tullu taikasanoja ku ei ees vaikuttanu pahalta paikalta
![]() nii-i, veikkaampa et suksien kanssa ei olis paikat tullu edes yhtä kipeeks kun nytte.. mitäs jääskeläinen maksaa noista kirotuista irokeista?
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Vähän tietenkin
![]() Pääset eroon kirouksesta ja josko tuo runneri sit saatas lommoille seuraavaksi ![]() Ei vaiskaan,pistin viestiä.
__________________
DADDY´S TOY |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myydään Vaihdetaan: 38,5/14,5/15 Swamper Thornbirdit Modiluokkaan meneviin renkaisiin! | Morjenz | O/M/V Renkaat ja vanteet | 14 | 19.10.2008 16:53 |
| Myyty Suzuki sj410, rakenneltu suunnistus stanuun/modiin | jv | O/M/V Ajoneuvot | 15 | 30.05.2008 21:49 |
| M: Suzuki Samurai -88 MYYTY & Suzuki DR 650 SE -96 | COWBOY | O/M/V Ajoneuvot | 4 | 19.10.2007 06:48 |
| M:Suzuki samurai 1.3i vm-92 | kesis | O/M/V Muut | 9 | 08.08.2005 12:36 |
| V: Suzuki Sj 413 Samurai -88 | SukiSuki | O/M/V Muut | 0 | 16.03.2005 19:39 |