![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Sen voin palautteena sanoa edellisen lehden juttuihin, ja parannuksena tähän tulevaan, että ei niissä kuvissa kannata pihtailla. Käytän suurennuslasia sitten postimerkkeilyn parissa Itä-Karjalan lisäpainatusten leimasimen kuluneisuutta ja leimaajan henkilöllisyyttä arvioidessa, en (kuva)lehteä lukiessani. Onnistuuhan tämän maan rajallisella kielialueella kahden laadukkaan Mobilisti-version julkaiseminen, niin miksei sitten yhden laadukkaan maasturilehdenkin. Neljäkymppiä nyt menee lähikaupan lihatiskillä pelkästään heräteostoksiin. Syön sitten jauhelihaa pihvin asemesta jos se on sitten siitä kiinni. Tilasin, kun huvitti.
__________________
A-P *Muovi on saatanasta* KAIKKI ihmiset ovat mölöjä, kunnes toisin todistavat. |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tilattu on.
Ja mitä mönkkäreihin tulee niin ei kai niiden olemassaolon pitäisi ketään haitata jos muu sisältö on kohdallaan(?).
__________________
www.OFFROADOULU.com |
|
#3
|
|||
|
|||
Sikana säkissä
Tilattu!
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Kolmen numeron verran ajattelin lehteen tutustua. Saa sitten nähdä osoittautuuko lehti kestotilauksen arvoiseksi (eli tuleeko luettua)... määräaikainen tilaus jokatapauksessa pistetty vetämään!
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Tilattu.
Toivottavasti tästä saadaan uusi ja mahtava lehti täyttämään edeltäjän jättämää aukkoa lehtihyllyssä.
__________________
Team Jyrsis "Suzuki SJ413 LWB 1987" Päivitetty 01.10.2017 _______________________________________________ Team Jyrsis Facebook - Team Jyrsis Blogi Päivitetty 01.10.2017 |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Tilaus laitettu vetämään.
__________________
__________________ "Atheism: Not to do the shit that religious do to each other." http://www.eroakirkosta.fi "Netissä idioottien kanssa väittely on mahdotonta, joutuu alentumaan niiden tasolle ja ne voittaa sut kokemuksella" |
|
#7
|
|||
|
|||
Paree jos menee myös kaupaksiLainaus:
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
Nyt on myös niille, jotka ovat tilanneet sähöpostilla laitettu vahvistus ja tarvittaessa lisäkysymyksiä... jos on tilannut molempia kautta niin se mikä on netin kautta tilattu on vahvempi tilaus...kaippa soppii??
tv. myllis |
|
#9
|
||||
|
||||
Maastoajo lehti?
Onkos kellään tietoa ensimmäisen numeron ilmesrtymis ajankohdasta?
t.Ismo Ämmä
__________________
http://www.fjdc.org/ -Kulmakorpi Off Road Park- -JEEP HOLIC- https://www.facebook.com/GPKorjausOy/ |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Vauhdin maailma lehti. (tehdäänkö nimilista) | Teemu | Chit-Chat | 1 | 03.11.2007 11:06 |
| O:Tekniikan maailma v.-75 | Wago-78 | O/M/V Muut | 27 | 28.09.2006 03:36 |
| UUSI VM eli Vauhdin Maailma | Jare | Chit-Chat | 9 | 02.12.2005 22:22 |
| Kun maailma ei riitä...ZR1 | sevy.8 | Vuosimallit 1984-1996 | 10 | 07.01.2005 11:01 |
| Maailma ämerikkalaisittain | SohNah | Jokes | 0 | 17.05.2002 16:29 |