![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Raiskaispa nuo mutakuonot jonku kansanedustajan tai maahanmuuttoviranomaisen jotka niitä hyysää.Rovaniemelläkin tuo uus kauppakeskus on täynnä nuita joutilaina maleksivia mokkakikkeleitä.Ajan kysymys milloin täällä raiskaavat jonku.Sen jälkeen,kun ne sen tekee,niin rupee tuleen ruumiita.On sen verran räjähdyspisteessä jo asenteet nuita mamuja vastaan jo nyt,että ei tarvi paljon aihetta,että mutut piestään maan alle. Espoossa tapahtuneista raiskauksista 70% on mamujen tekemiä ja 40% koko suomessa tapahtuneista on mamujen tekemiä...aika kovia lukuja,kun on huomioon mamu väestön määrän.
|
|
#2
|
||||
|
||||
Hohhoijaa
Turhapa tätäkään on täällä saada minkäänlaiseen selvyyteen, totuus on että mamut on täällä ja pysyy, ei sille ihan oikeasti kukaan voi mitään ilman seuraamuksia. Tähän on turha kenenkään yrittää selittää että äänestetään jotakin muuta puoluetta tai uutta henkilöä, valtapuolueet on ja pysyy.
Suomen poliitikot on pehmoja ja eivät uskalla tehdä mitään, puhetta riittää, vaan mitään ei tapahdu. Tämän asian korjaamiseksi vaadittaisiin liian monta asiaa hoidettavaksi ettei Suomen valtio edes pysty siihen. Tämä mamu asia olisi pitänyt hoitaa jo 80-luvulla. P.S pitääkö noitten kanssa tulla sitten toímeen ja hyväksyä ne, sen voi jokainen itse päättää ja tehdä omalta kohdaltaan asiat selviksi.
__________________
Quot homines, tot sententiae. Ne sutor supra crepidem Koeta välttää halpoja kopioita |
|
#3
|
|||
|
|||
Myllynkivi.
Saatana kun on myllynkivet vähissä kivi kaulassa kun opettaa mokkamunia uimaan niin oppiivat tosi nopeasti.tJiiVee
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
koivuhalkokomppania liikkeelle vaan. mitäs vittua meistä suomalaisista. otetaan vaan joka vitun mutakuono tänne asuun niin saadaan maailmalle suomesta hyvä kuva... vittu että kuvottaa!!!!!
__________________
--dance with the devil-- |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Se on mulle ihan sama minkä värinen naama porukalla on.
Ei se häiritse mikä ihminen on. Se mitä se tekee, on se mikä vituttaa. Oikeat pakolaiset tunnistaa siitä, että nillä on kova hinku takas kotio kun tilanne rauhottuu. Asia erikseen nämä p-afrikasta oleva porukka, alle kolmekymppiset miehet, jotka ovat tulleet tänne kuolemanvaaraa (!) karkuun. Ja arvatkaas, mihin ko porukka lähtee lomalle.. |
|
#6
|
||||
|
||||
|
niimpä kyllä niin. mutta miksköhän ne tuntuu useimmiten olevan pigmenttivikasia jotka tollasta tekee??? ehkä siinä porukassa voi joku olla kuuliainen lakia noudattava mörökölli. jotenkin tuntuu että kun ne tänne pääsee niin täälä voikin elää kuin pellossa. ja naisten arvostus on niille aivan vieras käsite..
__________________
--dance with the devil-- |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Kyllähän se tuntuu olevan, että tietyt kansanosat tekevät mitä lystää. Kun se kuuluu kulttuuriin.. Yeah, right..
Pointti oli, että teot ratkaisevat, ei etninen tausta. Kaippa jossain päin maailmaa olis porukkaa kun osais olla täällä ihmisten tavoilla.. Sitä mä en käsitä, että rauhassa saavat mellestää kuin vaan, kuten skupoli.. Ei siitä pihalle lennä, päin vastoin. Tapa ja raiskaa ja ryöstä. Kukkahattutädit puolustaa. Tai amneesian porukka.. vrt roskaavat ryöstelevät kerjäävät väärin ymmärretyt eu-kansalaiset Koitappa ite samaa niitten kotimaassa. Raippaa tulee, vähintään. |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Sisu mies... | ez-boy | Chit-Chat | 3 | 15.03.2010 19:19 |
| Puska mies | Pafo | Chit-Chat | 2 | 12.08.2005 15:05 |
| Mietteet - Mies | mikk0 | Bees & Honey | 0 | 12.02.2003 23:22 |
| vanha mies | bono | Jokes | 0 | 24.10.2002 09:28 |
| Mies kotieläimenä | MäIte | Jokes | 0 | 10.06.2002 16:58 |