![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Enpä ole ikinä kolmeakselista vetänyt, mutta hyvinhän tuo kaksiakselinenkin tulee perässä. Hankin viime syksynä 3.5-tonnisen Eduard Atlaksen ja aikas tyytyväinen olen edelleen. Sidontalenkit on vähän heppoisen oloiset, mutta muuten ei valittamista.
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Mullon kaverilla 3 akselinen valtavan iso kärri ovat ajaneet kattopeltejä lähes päivittäin jo vuosia eikä minkäänlaista remonttia ole vaatinut, raskastekoinen on kyllä, (huomattavasti vankemman oloinen kun tuo kuvassa) teetti muistaakseni sen etelässä, lavan pituus taitaa olla 7m. Hyvä vetää, raskashan se on ja oikoo mutkat suoriksi.
|
#3
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostettu Traileri | rhm | O/M/V Muut | 2 | 26.09.2009 08:16 |
O:Traileri | välikumi | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 05.10.2007 00:57 |
O: traileri | välikumi | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 30.09.2007 00:48 |
M: Traileri | tomikoo | O/M/V Muut | 17 | 04.06.2005 08:19 |
Autonkuljetus traileri ? | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 14.01.2005 19:14 |