Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Tekniikka & Jutustelu

Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #27  
Vanha 17.12.2009, 19:14
pkarlstedt:n Avatar
pkarlstedt pkarlstedt ei ole kirjautuneena
Aktiivijäsen+++
 
Rekisteröitynyt: 25.04.05
Sijainti: Riihimäki
Viestit: 470
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Byrocrat Näytä viesti
Miksipä menisitkään paljastamaan kun ei oikein kuulu asiaankaan paljastella nimimerkin takana tai niemttömänäkään kirjoittelevien henkilöllisyyttä
Huomattavasti parempi jos ei paljastella mitään, kun keskustelu on kuitenkin ihan terveellä pohjalla. Tällä tavalla asia ei henkilöidy turhaan: asiat keskustelevat.

Lainaus:
Tuohon PKarlstetin kommenttiin Jeeppikerhon ajeluista
"Jeeppikerho ajelee yleensä vähän helpommissa maastoissa kuin kaksi yllämainittua." niin en nyt sanois Kulmankaan reittejä ihan helpoiksi ja sielläkin Jeeppiläiset ajelevat
Inhorealisti
Totta on, että jeeppikerhon kotipolut ovat ihan vaativimmasta päästä. Mutta kun lähdetään seuran ajotapahtumaan, niin reitit on valittu sillä tavalla, että polun varrelta ei tarvitse keräillä irtonaisia etuakseleita talteen, toisin kuin erään eteläsuomalaisen offroad-yhdistyksen pikkulouluajoissa.

- p
__________________
Life's a bitch,
and then you don't die.
- Vanha vampyyrisananlasku
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit


Sivu luotu: 15:57 (GMT +2).