![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Voisihan noita pikkuvikoja valitella maailman tappiin asti, mutta ei ne ainakaan sillä parane. Monella on varmaan asiat paremmin, mutta on niitäkin joilla on asiat paljon huonommin. Näillä mennään mitä on saatu.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Melkein voisi laulaa lasten laulua; pää,olkapäät, peppu, polvet, varpaat...jos siitä väliltä jotain tervettä löytyy niin se taatusti harhakuvitelmaa
Muuuutta tuo meidän veikeä muotoinen YYA-sopimus kropan kanssa pitää hautaan saakka ja valitettevasti kumpikin meistä rikkoo sopimusta mennen tullen ![]() Mutta ei viitsi turhia marista jostain "pikku"selkävioista kun jalat sentään vielä kantaa, tai ainakin välillä
|
|
#3
|
|||
|
|||
Saanko luvan kertoa sairauksistani 4x4lucifer74?
En ole offaaja sanan varsinaisessa merkityksessä? En siis omista offipeliä, enkä ole käynyt offailemassakaan muuten kuin tavallisella autolla.
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Laajennetaan hakua kaikille kipeille jotka uskaltaa julkisesti myöntää olevansa hajalla..
![]() ![]() Täähän oli shitshät eli mukaan joukkoon kummaan, kaikki paitti nyypät. ![]()
__________________
Broken Back Team #1 |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Noniin. Ei ole muuta kuin solisluu mennyt sijoiltaan ja luutunut väärään kohtaan, ammattitaidottoman lääkärin söhläyksen takia. Nilkassa nivelrikko vuosikausien lenkkeilyn tuloksena. Oikeastaan vamma on saanut ilmeisesti alkunsa 17-kesäisenä sattuneen nilkan vääntymisen seurauksena. Nytkin on taas aika kipeä, kun on tullut tuota kävelylenkkiä tehtyä koiran kanssa sattuneesta syystä ympäri vuorokauden ja erittäin usein.
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
Laitan nyybinä vaikka kiellettii mut ei kehtaa omil tunnareil. Diabetes ja nyt epäilty maanis-depressio. Molemmat tän vuoden aikana.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Ittellä olkapää prakaa. 4 kertaa sijoiltaan ja leikattu kerran. Rutisee ja paukkuu, eikä oikeen mittään saa tehtyä tolla. |