![]() |
|
|
|||||||
| O/M/V Ajoneuvot Kaikki kokonaiset ajoneuvot tälle osastolle. Sekä ajokuntoiset, että kokonaisena varaosa-autona myytävät. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Ostettu Lainaus:
![]() 99% varmuudella joku mai tojota is fantastic-jannu, joka veti herneitä keisariin tosta mun kommentista...? Jostain kumman syystä tojota merkkisellä ajoneuvolla ajavat eivät oikeen kestä kritiikkiä kyseistä merkkiä kohtaan!
Ostettu Viimeksi muokannut Teukka : 13.11.2009 19:31 Perustelu: Lisäyksiä... |
|
#2
|
||||
|
||||
|
eikös ole melko turha muiden autoista irvistellä oli ne sitten kiinasta tai kuusta tulleita,varsinkaan jos oma on englannista
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Joo eli on tullu tarjouksia laidasta laitaan ja sen kummemmin niitä erikseen ruotimatta ihan hyviäkin, mutta varsinaista voittajaa ei ole valittu vieläkään eli saa edelleen tarjota..
Tarjouksia vaan kehiin!Ja hei älkää ottako asioita niin henk. koht. mutta joo ruoditaan ne jutut eri paikassa ja pysytään nyt tässä ketjussa ekan viestin mukaisessa aiheessa.. Jooko? Kiitos.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Svedupetterit kyllä pesee koko porukan mennen tullen, erästä konkaria lainatakseni: nyt on päästy kuninkuusluokkaan! ![]() Lainaus:
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
hö, ei vissiiin sitten suzuki SJ413 pal napostela, vaan palalukko takana eikä TD.
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Ja tällä erää onnellinen voittaja on valittu!!!
Kiitos kaikille hyvistä tarjouksista..
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myydään / Vaihdetaan offipeli | Takanen | O/M/V Ajoneuvot | 1 | 12.03.2009 11:35 |
| Ameriikan offipeli... | Ticru | Chit-Chat | 9 | 10.04.2008 19:29 |
| Tosimiesten offipeli | Linkit | 1 | 15.11.2005 19:32 | |
| M:Range offipeli | Klasu | O/M/V Muut | 10 | 15.10.2004 19:05 |
| Todella offipeli | Ex_inkkari | Tekniikka & Jutustelu | 4 | 30.09.2004 12:47 |