Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 13.11.2009, 12:52
sokkalanmäki sokkalanmäki ei ole kirjautuneena
Jäsen
 
Rekisteröitynyt: 29.09.08
Sijainti: FINLAND
Viestit: 48
Perusasetus

Kyllähän sitä on käytävä kokeilemassa että miten tuo noilla omillla pelittää Tietysti tottahan se on että tuo ei ole parhain mahdollinen ratkaisu, mutta jos se edes hetken kestäisi. Tarkoituksenahan on sitten kun rahatilanne sallii niin tehdä tuohon kierrejousialusta ja laittaa 61 akselit. Sitten niihi 61 aksuloihin pitää tehdä kaikki viimeisenpäälle. Tarkoituksena tilata Trail Gearilta gromon vetarit murrokset ja napparit jenkeistä ni sitte tekee sillai kaikki ohjauksen osat että Rupiaa kestämään

Vastaa lainaten
  #2  
Vanha 19.11.2009, 16:12
sokkalanmäki sokkalanmäki ei ole kirjautuneena
Jäsen
 
Rekisteröitynyt: 29.09.08
Sijainti: FINLAND
Viestit: 48
Perusasetus

Kävin vähän kylällä shoppailee ja mukaani tarttui pari kappaletta hitsattavia traktorin vetovarren päitä. keskireikä 22mm.. jos noita vois hyödyntää traction barien tekemisessä. Kävin myös ostaa vähän turvakaariputkea ni pääsee väsäilee kaaret loppuun.

Kuvia tulee huomenna asennusten yhteydessä
Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Lada Nivan parantelua IHKULAINEN Maasturiprojektit 38 22.03.2010 00:46
OHI - Päivityksiä Lars Uutiset 1 06.12.2008 17:27
Toyon vinssin parantelua mikjus Tekniikka & Jutustelu 7 01.11.2005 17:33


Sivu luotu: 18:38 (GMT +2).