![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
No tuossahan aikaisemmin yritin saada jonkin sortin listan aikaiseksi... Rocky Hartsa ja minä itse ollaan siis mukana. Eli jos tähän alle postaisivat muut, jotka ovat asiasta aidosti kiinnostuneet.
|
|
#2
|
||||
|
||||
!!!
Jos tarviitte apua/neuvoa paperiasioissa, vois järjestyy...
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Kiitos, mutta tällä erää homma on hallinnassa
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
PS: Jos yleisessä porukassa liikkuminen tuottaa hermojen menetyksen esimerkiksi kaljaveikkojen tai kitisijöiden takia ja tästä on seurauksena esimerkiksi rengasrautaan tarttuminen, kannattaa miettiä kuinka suuressa yhdistyksessä tai seurassa pystyy tätä touhua harrastamaan. Että lähteekö sinne metsään ihan vaan parin kaverin kanssa vai suuremmalla (tuntemattomalla) porukalla, missä saattaa olla persoonia jotka ei itseään miellytä. ![]() Ja nyt kaikki vastaa: "Kyllä Äiti!"![]()
__________________
Harbor Cruisers |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Kyllä Äiti
![]() Ei vaan, kyllähän meillä tuo perustamiseen tarvittava väkevä kolmen hengen porukka on kasassa. Tässä yritettiin kartoittaa kiinnostuneita noin laajemmin, nimittäin jos jättää rengasraudan kotiin niin metsässä on ihan mukava olla välillä isommallakin porukalla... Vaikka rengasrauta on kyllä vallan mukava vehje olla mukana ihan huoltotoimienkin kannalta! |
|
#6
|
||||
|
||||
Kyllä
Vaan ja palataan noihin listaus asioihin myöhemmin. Ilmoitellaan taas jahka on edistystä tapahtunut. EDELLEEN SAA KERTOA MIELIPITEITÄ JA EHDOTELLA ASIAAN LIITTYEN.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Oiskos ideaa järjestää ajoja/makkaranpaistoa jos sais vaikka porukkaa kasaan, ei tarttis internetissä huudella
![]() Ei sinne tietenkään ketään tule vaikka järjestäiski, mut jos vaikka jostain sponsorimakkaraa houkuttimeks
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Muuten kelpo idea, mutta hirvenmetästys alkaa viikonloppuna ja täytyy hetkeksi rauhoittaa tuo salaisten mäki, on hirviporukanpuolelta pyydelty. Ootellaan nyt parisen viikkoa ja sitten kahtellaan josko ne olisi saanu kaikki kaatoluvat käytettyä.
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
Emmä meinannukkaan et heti tarttis lähtee
beejii vähän levälläs eikä se valkonen valaskaan ihan vielä iskussa ole
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| salon seudulla maastoajoja ? | arhe | Tapahtumat | 4 | 06.02.2008 14:10 |
| Perhanan ympäristö hörhöt | VonLeka | Chit-Chat | 35 | 28.04.2006 08:58 |
| Kotka - Hamina ja ympäristö | ariman | Tapahtumat | 12 | 27.09.2005 11:59 |
| Harrastajia Salon suunnalla | sippis | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 12.09.2003 09:04 |
| Salon Nörtit | mikk0 | Jokes | 0 | 17.02.2003 10:54 |