![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Tänään noin kello 15:10 Myllylammen nesteen kohilla turkuunpäin menossa bongattu tumma Hj Räväkänkeltaisilla putkipuskureilla.
__________________
MudastaPois.Com Tai sit not Team Rotta-Racing Ry K-Nummi |
|
#2
|
||||
|
||||
|
26.8 tuli Lieksassa Itkiinpohjantiellä vastaa uaz sähkökelain edessä ja lifti persiissä. Karhujahdissako lienee!!??
__________________
"Vaikka minä vaeltaisin pimeässä laaksossa, en pelkäisi mitään pahaa, sillä minä olen pahin pimeys laaksossa" |
|
#3
|
|||
|
|||
Uazlamon Uazi itkiinpohjssa
Jep oltiin ekaks pitkä viikko Venäjällä vilkasemas Kareliatrophyä kaksistaan Teirivaaran kanssa ja sit jatkoin yksin Karhujahdissa.Siis sama ajopeli kuin ajeltiin Ladoga kisan matkassa.Forsperkeleen kanssa tekeillä viel tänäsyksynä Äänislinnan reisu.Siis Forsberg Roopen alias Napakas Hutikas ja poikansa Lieväs Sidukas.Tietenkin on vaara olemassa että Invalidix Dementix tulee myös mukaan elikkäs Myllis jos muistaa että Venäjä on!
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lahdessa erään monikansallisen rakennusfirman asfalttiasemalla sattui silmään koppivolvo,liekö ollut c202...
__________________
*Cuisvis hominis est errare,nullius nisi insipientis in errore perseverare.* |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Perjantaina tuli 3-tiellä Tamereen suuntaan muistaakseni Hämeenlinna-Toijala välillä vihreä BJ ka:n lavalla vastaan.
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Kenenköhän oranssi suzuki on parkissa Levestuoreen shellin jälkeen 9-tien lähellä ok-talon pihalla. Ajanu niin monesti jo ohi, että kohta mentävä kyselee onko palstalaisia.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Taas tänäänkin Lamanka pongattu meidän pihasta, ja kämpästä...
__________________
Kolmas elämä menossa, ja vauhti vaan kiihtyy ![]() " Si vis pacem, para bellum..." Rahalla saa, ja maasturilla pääsee... ![]() Kaikki mikä tulee idästä, otetaan vastaan tasajyvän kanssa...!!! Mitäs tähän sanois Honda-mies??? Mulla on Mese, ja se viihtyy talven tallissa ![]() Jokivarren VPK www.facebook.com/junnupaloautot |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Se on C202:n vanhempi versio eli valp. Omistaja Samrock.
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
tänää tuli mikkeli otava välillä vihree safari suzuki vastaan, valoja oli katolla ja vinssi keulilla... kenehän suikkeli?
|
|
#10
|
||||
|
||||
|
Kuka ajeli perjantaina 11. kuluvaa kuuta maaston värisellä HooJii kuuskymppisellä Tampereen Kalevassa Kalevan ABC:een vieressä? Joskus kolmen aikaan iltapäivällä
__________________
Ei riemulla rajaa kun on päästänsä vajaa
|
![]() |
| Luokat |
| bongauksia |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Bongauksia SAMMUNEITA PALSTALAISIA | tapsa4x4 | Chit-Chat | 71 | 01.10.2013 20:05 |
| bongauksia | Chit-Chat | 6 | 06.11.2005 17:46 | |