![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
aivan vitunmoinen flunssa päällä olo on ku haravakonehen alle jäänysellä jäniksellä...PERKELES!
__________________
________________________________________
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
nokian kännykät.vittu mitä paskoja.ikinä enaa osta
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Osta iPHONE!!!!
Samanlainen PASKA sekin.......
__________________
--- Dodge RAM 2500 5.9 Td -01 --- --- Cadillac DeVille -67 --- Polaris Sportman 550XP |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Voi hevon vittu että voi taas vituttaa siis aivan kaikki .Ja perjantaina luulin ennnen nukkumaan menoo et olis tulossa hyvä viikon loppu
|
|
#5
|
||||
|
||||
AAARGH!!!
-tilasin stefan jakolaatikkoon sanomalla suunnilleen näin: "jakolaatikkoon, etukardaanin lähdön stefa"
No, stefa tuli ja hakemaa, koska en ollu vanhaa purkanu ja tutkinu niin tallilla vasta tajusin että väärä osa, myivät ULOSOTON KARDAANIN STEFAN!!! ![]() ![]() ![]() -etujarrut ei mene asfaltilla lukkoo, vaikka kaikki palikat uusia, perä lukkiutuu kyllä, eikä uudessa "hiporalliautosäätimessä" riitä säätövarat ![]() ![]() ![]() no, ehkä etupiirissä on ilmaa, tarttee tutkia. -poliisilta tuli kutsu kylään. Olis pikalappu noudettavana ja samalla saa kuunnella taas saarnan nopeusrajoitus merkkien vaikutus alueista. Olihan tuo rikos vallan kauhea: 70km/h alueella ajoin peräti 81km/h kamera tolppaan, olin ainoa tienkäyttäjä, joten varmaa linnaa tulee
__________________
-BJ-40 -hilux ln110 ex -Land Cruiser HJ-45 ex -hilux ln65 ex http://www.pahama.com |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Jäin liikennevaloissa jeparibussin taakse (kuten yleensä ku ei uskalla vetää 50 alueella ohitse
), yhtäkkiä syttyi katolla sinivilkut, ja heebeli lähti peruuttamaan kohti, mitä v***ua, enkä päässytkään itse taakseppäin ku seuraava auto roikkui takapuskurissa kiinni... noh ei osunut mutta lähti hyvällä offimeinigillä liikennejakajan ylitse toiseen suuntaan vilkkuen... oisko kolari ollut mun syy kun en olis väistänyt jepariautoa hälytystehtävässä???
__________________
ex 4wdwannabe -= In Lockers We trust! =- LeijonaEmot RY supporter http://www.noonansuomi.net/ |
|
#7
|
|||
|
|||
|
- Koko helvetin arkaadianmäki sisältöineen ja tuotoksineen
- EU direktiivit, vittu mä muutan Kanadaan tai Australiaan - Päättötyö - Fysiikan laboratorio töiden seitsemän työselostusta, joitka eivät mene läpi jos kuvan alla lukee kuva eikä kuvio, perkele että osaa olla perseestä, ketä vittua kiinnostaa että lukeeko siellä kuva vai kuvio, ihan vitun sama. - Emännän nalkutus - yleinen työtilanne, piti valmistuu, mutta puuttuu puolet työharjotteluista - Ei oo opiskelijalla varaa omaan harrasteautoon, vaan on tyytyminen apukuskin paikkaan - Ei oo enää ees tallia, koska piti muuttaa halvempaan ja pienempään kämpään, josta johtuen kämppä ihan saatanan sotkunen ja täynnä kaikkee turhaa Onneks sentää 1v 7kk tyttö piristää päivää aina ku meinaa ottaa kupoliin Lainaus:
Viimeksi muokannut Mr_Peace : 24.04.2009 21:45 Perustelu: Vastattu samalla edelliseen |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Vittu tänään hajoo taas kaikki. Purin jetasta ohjaustehostimen pumpun. Päätylevyyn tuli reikä. Siihen loctiten pikaliimaa. Kasatessa joku perkeleen osa hajos, metalli murua pumppu täynnä. eiku uutta osaa etsimään. Emäntä lähti käymään mönkkärillä kaupassa. No eikö sekin perkele hajonnu matkan varrelle. eikun hinaamaan kotio. Vitun kiinalaiset pikkupojat ei oo jaksanu kaikkia muttereita ja pultteja vääntää tiukalle. On ollut ohjaustankoo löysällä. pako putki sylinteristä irti. Nyt vissiin variaattorista jotain irti. On jopa 1500 km ajettu. Vittu että vituttaa.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Kerro mikä ei vituta... miksi on hyvä olla? | FinnDRZ | Chit-Chat | 1829 | 07.01.2013 09:50 |
| Autossa turhaa.Kerro.....1/2.......... | Bruno | Chit-Chat | 76 | 10.12.2010 02:00 |
| Kerro peräkärrystäsi | Blaaseri | Tekniikka & Jutustelu | 35 | 08.07.2007 20:10 |
| köyhää vituttaa | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 08.12.2003 10:08 | |
| Mua vituttaa | mika | Bullshit | 0 | 01.03.2002 01:47 |