![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Tuli siinä vähän töitten jälkeen rälläköityä. Ei vielä keriinny koittamaan miten istuu peräosa paikalleen, kun ei liian tarkasti tullu suunniteltua tätäkään. Huomennahan ton näkee. Tankki tulee tällä kertaa 3mm rosterista, jos vaikka sais ekaa kertaa tähän autoon pitävän tankin.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
jannu on tainnu haalia maailman kaikki hj:t itelle
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
No eihän noita oo tällä hetkellä kuin 3. Piisaapahan tekemistä, ja rahareikiä..
![]() Päivän tilanne ton lyhennetyn kans: Pikku mittavirheen ansiosta kori lyheni noin 60 senttiä , ja loppuu nyt ennen jousenkorvaa. Eikä oikeen kauniisti kyllä istunu enää paikalleen toi peräosa, jäi ikäänkuin vähän kaposeksi, mutta kyllä se mulle kelepaa.
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
ex 4wdwannabe -= In Lockers We trust! =- LeijonaEmot RY supporter http://www.noonansuomi.net/ |
|
#5
|
|||
|
|||
|
No niin...nyt alkaa näyttää hyvältä. Jollapaku ottikin sitten ihan rankalla kädellä
Mulla ei lähteny ku noin 40cm...Mutta hyvältä näyttää!
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Nythän siihen pitää hyvällä syyllä laittaa kierteet taakse..
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Hyvän näköne, eipä nojaa tunkki heti luukkuun tai takalasiin ku puskurista nostaa.
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Kyllähän tuo mielessä on käyny, pitäis vaan jostain muuttua tukivarsiksi. Panhard kyllä toisaalta jo löytyis..
|