![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Ei tarvi ite soitella kun mulle soitetaan ![]() Jotain letkaa kuulemma tuun sitten hinaamaan.
__________________
Lukekaa ne ohjeet K.T 10/06 |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
heh oikein näin se homma etenee |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Talvisota 2009 suosio on yllättänyt kaikki. Älkää missään tapauksessa kertoko niille jotka vielä miettii että "tulisko vai eikö" että "sinne vaan, kyllä mahtuu". Nimittäin EI MAHDU. Vain ilmoittautuneet päästetään alueelle auton tai mönkkärin kanssa!
Tilaisuuden valvojilla on perjaintaina pankkipäivän päätteeksi tulostetut listat niistä jotka ovat maksaneet jäsenmaksun. MUILTA... SIIS KAIKILTA MUILTA peritään täysi osallistumismaksu. Jäsenkorttien tarrat tulevat vasta myöhemmin keväällä. Jos on ongelmia jäsenmaksun tms. kanssa, niin soitelkaa minulle. -Tomi 045-1216466 |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Mitenkäs sitten katsojat. Niitäkin on varmaan jokunen paikan päälle tulossa.
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Maksaakos jäsenet safarimaksun "portilla"? vai voiko maksaa jo valmiiksi yhdistyksen tilille?
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Joo.. toi etukäteen maksu on aina pitänyt mahdollistaa, mutta aina se unohtuu. Seuraavaan tapahtumaan maksu tulee mahdolliseksi maksaa etukäteen. Nyt siis maksetaan vielä paikan päällä. Koittakaa varata tasaraha :-)
Katsojia saa tulla. Myös ruokalippuja saa ostaa, mutta tietysti vain jos "tavaraa" jää yli kuskien jälkeen. -Tomi |
|
#7
|
|||
|
|||
|
Onko jotain tiettyjä alueita yleisöä varten, joissa varmasti "sattuu ja tapahtuu"? Minne kannattaisi yleisön ajaa, jos ihan henkilömobiililla tulee? Paikkakunta on ihan vieras.
Vielä jäi epäselväksi, että onko tuo siis jossain siinä ajoharjoitteluradan lähistöllä? Heitänkö Koukkujärventien kooklemapsiin hakusanaksi? EDIT: ilmeisesti Testiradantie vie lähimmäksi Viimeksi muokannut osilpi : 06.02.2009 15:06 |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| TALVISOTA 2009 ??? | vänkäri | Tapahtumat | 3 | 07.01.2009 11:31 |
| MMC Talvisota 8 . 3 - 2008 | TOHJ61 | Tapahtumat | 113 | 11.03.2008 22:14 |
| MMC:n Talvisota -07 - 17.3 Kuvia | TOHJ61 | Tapahtumat | 76 | 15.04.2007 11:20 |
| talvisota 2007? | ahku | Tapahtumat | 26 | 28.02.2007 10:52 |
| Talvisota safarille 06 | TOHJ61 | Tapahtumat | 9 | 03.02.2006 20:45 |