![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Perkeleen perjantait, kun AINA tulee jossain vaiheessa kiire ja ei sitten MUKA ehdi tekemään mitään ja kaikki menee päin helevettiä... Onneksi kohta on maanantai ja jOULUKIN ON TULOSSA.
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
-Pörö- röistä |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Alko oli mennyt kiinni klo 18.00. Minkä ihmeen takia?
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Öööö.. johtuisko kenties siittä, että on itsenäisyyspäivän aatonaatto ???
![]() |
|
#5
|
||||
|
||||
|
No jo on wittu! Joku horoperse soittaa tuntemattomasta numerosta! On se vähän vaikee soittaa takas! Ja jos mulla on varattu ja en kerkee sit perkele vastaamaan.. ja kun vaihdan soittajaa ni sit on poikki! Jätä perkele viesti, jos on jotain asiaa saatana!
Tai jätä soittamatta! Vittu!! |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Kenen tai minkä?
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
Täh, siis täh!
Tiedän kyllä ihan hyvin, että huomenna on Suomen itsenäisyyspäivä. Onko Suomi enää itsenäinen? Ei ole, koska EU-direktiivit määräävät hieman liikaa "itsenäisen" valtion asioita. Kohta varmaan tulee paskallakäyntidirektiivi. Jos käyt useammin kuin kerran paskalla päivässä, joudut maksamaan siitä. Eikun joku valvomaan paskallakäyntiä, niin kuin TE-keskuksen tarkastajat käyvät tarkastamassa maatiloillakin, onko peltohehtaarit ilmoitettu oikein. Yksi itsenäisen valtion tunnuksia on oma rahayksikkö. Onko Suomella? |
|
#9
|
||||
|
||||
|
vituttaa suzukin kuoleentuneet etu jouset kulkee saatana perse pystyssä ku joku vitun teini korolla missä kuunnellaan pakkelit rapisten jotaki vitun diskoteknopaskaa
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Kerro mikä ei vituta... miksi on hyvä olla? | FinnDRZ | Chit-Chat | 1829 | 07.01.2013 09:50 |
| Autossa turhaa.Kerro.....1/2.......... | Bruno | Chit-Chat | 76 | 10.12.2010 02:00 |
| Kerro peräkärrystäsi | Blaaseri | Tekniikka & Jutustelu | 35 | 08.07.2007 20:10 |
| köyhää vituttaa | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 08.12.2003 10:08 | |
| Mua vituttaa | mika | Bullshit | 0 | 01.03.2002 01:47 |