![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Kierros jarrulevyjä Rankkuun, ja frouvan Renapulttiin etulevyt. Alla jo, paitsi piiraksen toinen taka kun 2,5v kiinni ollut fillari ei suostunut luopumaan yhdestä mutterista. 1,5m:n kanki ja hallitunkki niin sitten katkes vääntövarsi... eli semmoinen pitää sit ostaa seuraavaksi. Oivoivoi tätä rahanmenoa.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
led lencer v2 power chip..tai jotai.. taskulamppu vyölle, krapulasta ja köyhyydestä ei tartte kai erikseen mainita jokakerta..
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Marshall vahvistin ja Ernie Ball kitarahihna.
__________________
http://esory.kuvat.fi/#/ |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Volvon vinokoneen turbopakosarja ja pioneerin 6x9t
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
Sten Mk2.
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
KASO KK-230 mutkien säilytykseen.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
uus diki kamera tuli viimein ostettua, meni verokarhun palautukset ja vähän enemmän, mutta josko tuo ny olisi riittävä käyttööni. canon EOS 1000D kitti parilla opjektiivillä + 16G kortti vai miten se nyt oli.
pari iltaa tässä selannut manuaalia ja jospa viikonloppuna näkisi kamera ja mies senverran päivänvaloa että pääsisi testaamaan. |