![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Joo ja yöllä soitellaan ![]() Pulu tossa soitteli että ne menee jo päivällä tekemään leiriä, mukana ainakin ugli, varmaan kake ja joppakin. Väihkönen lähtis tuoreen tiedon mukaan neljältä joten eiköhän bertta ja mäyrikset oo suht samoihin aikoihin idässä. Treffit viipurinportissa ja 3 auton porukalla rajan yli? Eturyhmältä saadaan sitten puhelimella koordinaatteja leiripaikasta. Paikka on varmaan jossain mertjärven lähellä mutta ei mielellään ihan rannalla.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Kaken kanssa soiteltiin että mertjärven pohjoispuolelle menevät ensimmäiset katsomaan leiriä. Eiköhän ne sieltä sitten löydy.
Siitä ei olisi pitkä matka yhdelle ajamattomalle katkoviivalle ja sen lopusta ei ole pitkä matka sille syys-05 pätkälle jossa kaadoin. se voitais ajaa nyt toiseen suuntaan. |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Mihis aikaan olette viipurinportilla ?
__________________
Montenegro Offroad #55 2x 4x4 Outlander PHEV ja Wrangler |
|
#4
|
||||
|
||||
|
auto olis nipussa.. ,päivä on kulunut rattoisasti erästä made on u.s.a osaa tutkiessa.
onneksi herra ronkainen lainasi toyotan pumpun niin pääsin retkelle mukaan. huomenna pakataan loput tavarat ja lähetään varmaan sit 4 korvilla. teltat on suburbanin kyydissä. |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Venäjän palot | Nerd-O | Chit-Chat | 11 | 12.08.2006 14:12 |
| venäjän kurvailua OSA II | HÖNÖ | Tapahtumat | 19 | 09.08.2006 10:19 |
| Åland-syyssafari 21.-23.10. | Ahosensetä | Tapahtumat | 2 | 24.10.2005 20:04 |
| venäjän hummeri | Chit-Chat | 1 | 18.03.2005 16:28 | |
| Venäjän safari 30.4-2.5 | LaaLaa | Tapahtumat | 47 | 04.05.2004 09:35 |