Lainaus:
quote:Vai voisiko ylläpito poistaa käytöstä noi (ainakin mun mielestä typerät) postauslistat ja yleensäkin ne "tittelit" ja postausten määrää osoittavat luvut. En ymmärrä mitä/ketä palvelee niiden näkyminen.
|
Paulia vaan nyt vituttaa se pieni netti ego mikä tuolla sun tittelillä on <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> Hankit tälläisen saman huora tittelin niin kyllä egoa riittää. Eihän tuosta tosin mitään hyötyä muuten ole. Kunhan olen vaan palstan kovin paskanjauhaja ja sekös kaikkia muita vituttaa.
Mutta käsittääkseni melkein jokaisella palstalla tuollaiset on? Mitä haittaa siitä on että sellaiset näkyy? Ettei pauli vaan yritä metsästää itselleen tuota titteliä kun tälläisiä topikkeja pistää pystyyn? Saa pari postausta lisää <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Lainaus:
quote:nimittäin joskus silloin kun ite palstaa ekojakertoja luin niin tuli kysyttyä neuvoa juuri yhdeltä eniten postaavalta ihmiseltä ja hyöty oli todella suuri(heh heh).
|
Se on ihan omaa typeryyttään jos noin sattuu tekemään <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> Ei nuo suuret postaus määrät kerro kyllä yhtään mitään. Toki sen myönnän että muutama n00bi on neuvoja kysellyt, mutta yleensä olen informoinut kenen puoleen kannattaa kääntyä. Toki olen myös omia todella päteviä neuvoja varmaan antanut <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
_______________________________________________
Maalla on mukavaa
Nerd-O