Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 18.05.2006, 23:05
jjtp jjtp ei ole kirjautuneena
Veteraani+++
 
Rekisteröitynyt: 13.02.04
Sijainti: hamina, Finland.
Viestit: 2.172
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Meitsi on todennut näiden elämässä kuljettujen vuosien aikana...ett köyhällä ei ole varaa ostaa shaisseee. vaikk on ollut aikoja jolloin on joutunut valitseen ett hernekeittolinja vai piffi? joten jalostajan keittoo on tullut pisteltyä<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>. mut vitustihan nuo maksaa<img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle>
kyllä mä ostan ainakin 3kpl kiinalaista alkuperää olevaa vinssiä mielummin kuin yhden warnin suht samaan rahaan.
yks kinuski 15000 vetästii osiksi jo uutena tossa talvella kun oli tehtaan uusi malli niin pitihän se nähdä mitä se on "syönyt".
mä en löytänyt mitään muuta sanomista kuin että vaseliinit sisällä vois olla laadukkaampaa tavaraa,yksi orengas voisi olla moottorinpäässä siinä hiilien päällä olevassa "suojakupissa" (ura o-renkaalle oli mutta orengasta ei siihen ollut asennettu)

.
.
.
.
.
.
.
.




Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Defenderit suomessa... mauno Tekniikka & Jutustelu 6 27.06.2007 07:42
Kardaanipajaa Suomessa? CJ7 Tekniikka & Jutustelu 10 20.04.2006 07:39
Tullimaksu Suomessa? Tekniikka & Jutustelu 2 13.02.2006 13:24
Ajelua itä-suomessa Jari Tapahtumat 11 29.05.2005 21:49
Ironman suomessa KooPee Tekniikka & Jutustelu 1 02.12.2004 10:02


Sivu luotu: 00:35 (GMT +2).