Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Tapahtumat

Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 04.05.2006, 07:58
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Kesäkelit ovat kohta Kulmakorvessa parhaimmillaan ja routakin sulanut melkein kaikista lutakoista joten ohjelmaa ja haastetta riittäänee ensi lauantain ajopäivään osallistujille. Vakiommillekin autoille on raivattu uusi sisäänajoreitti jatehty uutta "tasaisempaa" (tarkoittaa matalampia kantoja, pienempiä kiviä eikä niin pahoja kinkamia) ajouraa madaltamaan offailun aloittamiskynnystä. "Vakio"-reitillä on kuitenkin riittämiin vaikeusastetta eikä vinssauksiltakaan välttämättä kokonaan välty!
Metsämaasto kuivuu kovaa vauhtia, joka tarkoittaa sitä, että JOKAISESSA AUTOSSA TULEE OLLA TARKASTETTU SAMMUTIN.
AVOTULEN TEKO ON EHDOTTOMASTI KIELLETTY!!!! JOKA tiedoksi niille, jotka haluavat kärventää makkaraa!!! TUPAKKAMIEHILLE VIELÄ MUISTUTUKSEKSI, ETTÄ MUISTAKAA SAMMUTTAA TUPAKKANNE HUOLELLA ETTEI TULE METSÄSTÄ KIIRE LÄHTÖ!!!

Muistutukseksi vielä, että ajopäivään on ilmoittauduttava ennakkoon perjantaihin 5.5 mennessä osoitteella < hallitus@tapua.fi JA antti.karhu@inchcape.fi >

Hyvää ja aurinkoista VAPPUA
Nähdään lauantaina Kulmakorvessa



Edited by - Byrocrat on 01/05/2006 20:19:20
Note! This message was posted anonymously!

Vastaa lainaten
Vastaus

Luokat
kulmakorpi


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Kulmassa ajellaan 24.5. Byrocrat Tapahtumat 12 25.05.2008 19:42
Ajellaan hauholla 30.6 kaitsu Tapahtumat 8 03.07.2007 06:09
Lyttylässä porin kupeessa ajellaan 28.4 toytoy Tapahtumat 18 28.04.2007 19:39
Lyttylässä ajellaan 14.4 toytoy Tapahtumat 15 14.04.2007 22:55
Kulmakorvessa ajellaan taasen lauantaina 16.9. Byrocrat Tapahtumat 46 25.09.2006 21:10


Sivu luotu: 02:59 (GMT +2).