Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Tekniikka & Jutustelu

Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #37  
Vanha 21.11.2005, 09:15
kivinen:n Avatar
kivinen kivinen ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 13.01.03
Sijainti: Tuusula, Finland.
Viestit: 3.749
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Perskeleen tallien siivoamiset.....tuollahan olis ollu kyllä kiva kurvailla GAZilla. Näkyy Kivinen alkaneen "kuorimaan" Hilu-Crawlerista ylimääräisiä pois.<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>









<center>---------------------------------------
--Nro 1 in, FORMULA OFF ROAD STANDARD 2005--

www.formula-offroad.fi

</center>

Reissusta tulikin samalla vähän sellanen Alanmiesten syysrieha, kun oli kaikki alanmiehet paikalla.

Jarrua voisi vielä vähän kiusata sillä, että paikassa oli hienoja, pitkiä, koskemattomia mäkinousuja, joita sai luvalla ajaa ensimmäistä kertaa. Voit uskoa, että oli siisti vedellä Hiluxilla sellasia. Maisemat ei tosta paljoa enää parane, jos tuota esteettista puolta ajatellaan.

Hiluxin tallin lattialta löytyneet työvalot ja etulokarin kulma ottivat itteensä, kun tuli avattua muutama sata metriä uutta väylää ihan puskurilla. Suuremmat puut tais olla tollasia nilkan vahvusia. Muuta vauriolistaa ei taka-akselin huohottimen lisäksi olekaan. Tuntematonta offaria lainatakseni: Ne ei oo tarpeeks kestäviä, jos ne hajoo.<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>

Ei voi muuta kun kiittää isäntää hienosta viikonlopusta, puitteet oli ajoreissuasteikolla vimosen päälle savu- ja rantasaunaa myöten.

www.alanmiehet.com #1
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
millainen valokytkin... Kelju.K Tekniikka & Jutustelu 2 27.09.2006 22:17
Bj 75 - millainen harrastepelinä? Tekniikka & Jutustelu 3 10.07.2006 16:40
Millainen kannettava ? joker Tekniikka & Jutustelu 41 09.08.2005 10:45
Millainen kuntoilija olet? Hammer__ Chit-Chat 23 15.03.2005 17:38
Millainen C4 on talviautona? Mick Yleiset 0 15.04.2002 10:10


Sivu luotu: 17:04 (GMT +2).