![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Hihnoja kannattaa kyselä esim tools tai etra tai joku paikallinen koneliike ite kävin aina hakee sieltä..vanha mukaan niin löytyy oikean pitusia ja hintakaan ei ole paha.
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Mulle paikallinen varaosakauppias meinas, ettei tarvikevalmistajalta löydy oikean mittasta tehostajan hihnaa. Laturin hihnan möi. Sitte tilasin marmoritiskille sen tehostajan hihnan ja myös laturin, koska ei maksanu juuri mitään ja en halunnu eri merkkisiä hihnoja. Teollisuuspuolelta varmasti löytyy kyllä hihnaa.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Ostetaan mogin pyörän mutterit | junnu78 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 13.04.2014 14:59 |
| Ostetaan Pyörän mutterit hiluxiin, surffin vanteille käypäset. | OneAndOnly | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 6 | 24.10.2012 18:51 |
| suzuki samurai pyörän mutterit, mikä koko? | suzs205 | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 25.09.2011 20:14 |
| Ostetaan Ostetaan Nissan King capin pyörän mutterit | topelius5 | O/M/V Renkaat ja vanteet | 0 | 15.10.2009 16:27 |
| Pyörän mutterit Patrol,käykö Pajeroon? | Bruno | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 24.02.2006 22:07 |