![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Ei ole tullut koskaan moista purettua että mikä siellä sisällä pääsee heilumaan Mututuntuu että siellä on ihan äänenvaimennuksen takia tehty esim jousiriiputettuna se itse kompuraosa.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Oiskohan tuo se syyllinen? Vain toisesta päästä kiinni, nyt on tuettu ja kiinni ihan kunnolla. Sylissä heiluttelemalla vaikeni, mutta lopullisesti sitä ei tiedä ennen ajeluja.
https://youtu.be/TTR2TCyKVxQ |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Huoltoa yms. vailla. Ensin lumityöt kahdella työkalulla. Perkele pelekäsin, että luiskahan tuosta diagonaalilta tuo puhallin selässä!
Puuterilumien aikaan tehtynä olisi ollut paljon helpompi työ! ![]()
Viimeksi muokannut Topi1982 : 13.01.2019 14:02 |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Tuommosen hankintaan oon kallistunut, mutta nyt paljastu totuus, rimpulan näköinen alusta ja vielä vähän epileptikkokin. Pitää vielä miettiä!
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Saako noihin jonkinlaisia kilpiä? Traktoriksi?
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
Luulis tieliikenneluvan ei heltiävän? Jonniinlainen mönkijän/traktorin ja telakoneen ristisiitoshan tuo on. Ohjaussysteemi voipi olla kymysysmerkki. Valoja ei ole riittävästi. Turvajutut on vähän niin ja näin. Tehoja ei oo ainakaan liikaa, ehkä liian vähän. Jarrujen dyno ois ihan hauskaa katseltavaa. Jne... Hintahan on ihan perseestä, jos Suomesta ostais. Tutut Venäjältä tietää "oikean" hinnan, joka on moisesta kötöksestä ihan pilivissä. Kova on menemään ja vielä kovempi kiinnijäämään, jos eteneminen/pakitus loppuu.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Mitähän löytyy loukusta? | Bj Andy | Chit-Chat | 8 | 12.08.2015 02:49 |
| Mitähän verottaja ajattelee.... | jyrden | Chit-Chat | 15 | 26.01.2013 14:17 |
| Talavi ja liukkaat tullee .. | arsenix | Tekniikka & Jutustelu | 20 | 25.02.2007 20:46 |
| Mitähän sitä tekis? | Nerd-O | Chit-Chat | 29 | 27.11.2005 22:08 |
| Mitähän mahtaa... | Latekki | Tekniikka & Jutustelu | 20 | 14.10.2005 11:45 |