![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Tuli tännekkin, muutettukkin on edellisen ja uuden numeron välissä, vanhaan osotteeseen ei kyllä paria edellistä numeroa osannut tulla ![]() Ei mun ainakaan tartte uudestaan tilata, parit kisajutut ja loppu jotain mönkkärikesärengasuusauto juttuu... yli puoli lehteä sellasta mikä ei tällästa persaukista offroudistia kiinnosta pätkääkään ![]() Täytyy vaan jatkaa toyota 4wd owners magazinea ni on jotain luettavaa ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Tämä myös kannattaa tilata, tosin ei julkaista paperimuodossa, mutta eipä maksakaan mitään: http://tctmagazine.net/ |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Pitääpä kytätä kauppojen lehtihyllyjä jos sinne olis kanssa riittäny tuota lehteä.
Mulle tullut ulkomaanlehtinä jo monta vuotta LRM ja LRO (Land Rover Monthly ja Land Rover Owner International), kans hyviä lehtiä.
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Saiskohan täältä vastausta...ei oo 4x4 maailma lehteä tullut aikoihin. Montahan lehteä vuodessa ilmestyy. Viimeisin mikä tuli niin uusista autoista juttuja, aika paljon muuttunut sitten kun pelkästään offijuttuja lehdessä. Tänään tuli lasku. 4x4 maailma Kestotilaus 43e valkonen ventures saajana. Kannattaako maksaa, tuleeko monta lehteä kun ei tietoa milloin ja miten ilmestyy?
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
Ainoa asia minkä toimitus tekee hyvin on laskutus. Elä maksa, osta irtonumero jos lehti oikeesti kiinnostaa ja joskus parin vuoden päästä taas ilmestyy.
__________________
Tumpula Racing Team |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Hiljattain tuli eka numero vuosille -16 ja -17. Eli keskimäärin alle 1 kpl/vuosi.
|
#7
|
||||
|
||||
![]()
Satunnaisesti Myllis kirjoittelee mönkkärifoorumille, tänne ei enää kehtaa.
Todella ala-arvoista.. olisi edes munaa kertoa ettei lehteä tule kuin yksi numero kahdessa vuodessa, jos allah sallii. Mitähän lehden maksaneet mainostajat meinaavat? 2017 numerossa 2016 tarjoukset.. Hyvin menee ![]()
__________________
------------------------------------ Etelä-Suomen Offroad ry ------------------------------------ |
#8
|
||||
|
||||
![]()
Edellinen lasku tuli joskus 2-3 vuotta sitten jonka erehdyin maksamaan.
Sen jälkeen tullut 1 tai max. 2 lehteä ja nyt tuli taas lasku 5 numeroa/43e..
__________________
Pajero 3.0 V6 -89 Viimeksi muokannut Axl : 05.11.2017 18:25 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Vauhdin maailma lehti. (tehdäänkö nimilista) | Teemu | Chit-Chat | 1 | 03.11.2007 11:06 |
O:Tekniikan maailma v.-75 | Wago-78 | O/M/V Muut | 27 | 28.09.2006 03:36 |
UUSI VM eli Vauhdin Maailma | Jare | Chit-Chat | 9 | 02.12.2005 22:22 |
Kun maailma ei riitä...ZR1 | sevy.8 | Vuosimallit 1984-1996 | 10 | 07.01.2005 11:01 |
Maailma ämerikkalaisittain | SohNah | Jokes | 0 | 17.05.2002 16:29 |