![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone Viimeksi muokannut Kaitsu67 : 03.09.2017 22:04 |
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Jos sinulla on valkohäntäpeuran pyyntilupa, niin sitten voit kaataa sen peuran, jos se oma piha/metsä muuten soveltuu metsästämiseen. Pelkkä ampumakokeen suorittaminen ei tee peuran metsästämisestä luvallista, vaan pitää olla lisäksi pyyntilupa. Lainaus:
Lainaus:
__________________
Jukka |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Tänään oli jousiampumakoe Riihimäellä. Viisi osallistujaa, kaikki hyväksytty ensimmäisellä yrityksellä. Yksi vastakaarijousi ja muut taljaa.
__________________
Jukka |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Hyvä viettää ilta radalla kun ei tullut lähettyä majavapassiin
Aika hyvässä säädössä on jousi, kun 60m päästä leikkuri ja taulukärki kivasti samassa nipussa. Toki piikkiä saa noin millin säätää alas päin. Pikku hidastuspätkä kun ammuin valonokilla leikkurin 60m päähän https://youtu.be/t5AMonJ61M0 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Harrastajia lisääntyy | offipete | Chit-Chat | 35 | 09.03.2007 19:25 |
Raumalta harrastajia? | rulppa | Chit-Chat | 4 | 10.11.2006 08:59 |
Heinolan seudun harrastajia? | jnu | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 03.02.2006 16:29 |
OFFI HARRASTAJIA RAAHESSA? | mato | Tapahtumat | 8 | 09.06.2005 09:22 |
Harrastajia Salon suunnalla | sippis | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 12.09.2003 09:04 |