![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
Peruutuskameroista...Autosoittimeen pystyisi yhdistämään peruustuskameran, niin olisiko arvon raadilla kokemuksia mikä olisi kohtuu hintainen ja kestävä johdollinen kamera? Plussaa olisi myös pienet liittimet, kun se kuitenkin pitää vetää takakonttiin pienistä reijistä.
__________________
Ei mennyt kuin Strömsössä... |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
__________________
Jukka |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Ei ole, ja jos olisin tajunnut miten vaikea arvioida transhitin peräpäätä peruuttaessa, olis varmaan otettu se kamera.
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
kärkkäisen sikapäiviltä jäi koriin langaton peruutuskamera ja asennusohjeissa neuvotaan ottamaan kameralle virta esim pakkivalolta.
-14 malliseen sprintteriin meinasin kyseisen kapistuksen laittaa,mitäs raati on mieltä jos valoilta lähtee virtaa ryösteleen meneekö sekasin koko pirssi!?
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
Paljonkohan ottaa virtaa? Oliks noissa jo 13 napainen pistoke koukulla? Siellähän pitäisi olla karva peruutusvalolle ja jostain se lähtee,
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Jatketaan jo olemassa olevaan ketjuun...
Tarvisin kokemuksia peruutus/taustapeiliin kiinnitettävistä näytöistä. Peilaako miten pahasti kun näyttö on päällä vai näkeekö näytöstä hyvin myös päivällä? Onko riittävän "peili", että korvaa alkuperäisen taustapeilin sammutettuna? Pysyykö miten hyvin paikallaan eli painaako niin paljon, että normi suht tiukka orggispeilin nivel ei jaksa pitää sitä paikallaan? Toimiiko näytön hipaisunäppäimet miten hyvin esim hanska kädessä? |