![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Noita pisteosien ja akseleiden jne osahintoja kun kattelee niin alkaa joku mällätty varaosa-auto kuulostaa ihan hyvältä idealta Eipä noita tietysti liiemmin ole markkinoillakaan.
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Jep.
Osien hinnoittelun kun tietää niin tuntuu karmealta kun porukka sitten pilkkoo esim noita sisustanosia miten sattuu ja porailee kaikenmaailman telineitä joka puolelle. ![]() Vaikka auto säilyisikin niin noita raiskattuja esim. sisustan osia ei ikinä saa ehjiä. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Mut mitä siellä merseedesillä on ajateltu kun on laitettu Hyacintin kahvikuppiteline siihen luukkuun. Pakko pulttaa pinttitölkille teline!
|
![]() |
| Luokat |
| mercedes, mersu |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Räjäytyskuvia mersusta | Larha | Tekniikka & Jutustelu | 12 | 23.06.2015 07:30 |
| Huomio!!! Kaikki metsästystä/ammuntaa harrastavat offroad miehet ja naiset!!!! | TOPPAHOUSU | Chit-Chat | 87 | 26.11.2008 14:00 |
| Mersusta loppuu joustot! | Larha | Tekniikka & Jutustelu | 13 | 26.02.2008 20:41 |
| Mersusta huoltoauto | MakeH | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 13.04.2006 17:24 |
| Mersusta | Masi | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 23.11.2005 18:07 |