![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
RompettaLöytyy mm. -Koneen FN nosturi 1000kg ja siihen siirtomoottori -DEMAG 1000kg nostin -4-pisteen vöitä uutta ja vanhaa -Työvaloja -Lasten rattaat -Tavara teline vaikka klemmareille -D-44 napapalikat -Taisteluvyö Siinä jotain alkuun ja loput näkee paikanpäällä hinnat on valmiiksi tingitty.
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tervetuloa kaikille pukeutukaa lämpöisesti.. Tällä hetkellä ei ainakaan mitään sada näyttää kyllä tuulevan jonkun verran.
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Otin mukaan mm. seuraavia:
-20" työkonevanteet: http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=113635 -Vararengas 31" Vitaran vanteella: http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=142768 -Grand Vitaran loota ja perämurikka: http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=125728 -Kuorma-automersun 914 kardaaniaihioita -Peräkärryn 13" vanteet 4x100 ja renkaat -Vanin kattokaide, käy muihinkin -Mb E W124 aluvanteet -Mb E W124 tehostimen pumppu -Vitaran vanne jollain renkaalla -sorvin teriä Kaikenlaista muutakin hyvää ja tarpeellista.
__________________
www.alanmiehet.com #1 |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Tulipahan käytyä.itselle ei tällä kertaa löytynyt mitään.
__________________
.salon seudun OFF ROAD Ry. pari Toyotaa |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Kiitoksia kaikille paikalla olleille. Itse sain myytyä ihan mukavasti... Keväällä uudestaan.
|
|
#6
|
||||
|
||||
Rompetori 27.11.2016
Päivä oli aavistuksen viileähkö vaan vaateiden lisäyksellä tarkeni ja puffetin lämmin tee teki välillä terää.
Tässä kelissä tuo neljä tuntia oli ihan sopeli aika. Kauppiaita saapui paikalle 6 ja kaikki keneltä kysyin niin olivat tyytyväisiä. Aluksi oli hiljasta vaan välillä vikastakin.myynti ylätti kuitenkin positiivisesti ja tuli iteskkin tehtyä hankintoja: Kiitosta puuhamiehelle ja kaikille paikalle ssapuneille. Muutama kuva mistä sai selvää. Vielä kun sadaan päivä päätettyä aikaisemmin niin, saadaan varmaan lisää rompetta näytille. Sähköarskan myyntipiste. Sympaattiset isot ja leveet vanteet oli kaupan! Lähes ruuhkaa. Ehdottomasti keväällä uudestaan. t. Ismo Ämmä
__________________
http://www.fjdc.org/ -Kulmakorpi Off Road Park- -JEEP HOLIC- https://www.facebook.com/GPKorjausOy/ Viimeksi muokannut ImacInnes : 27.11.2016 17:25 |
|
#7
|
|||
|
|||
Rompe-ja kirpputori
Nyt alkaa taas kevät aurinko lämmittään, oisko aika taas polkasta tämä tapahtuma käyntiin.Edellinen paikka oli varsin mainio jos vaan saa ja muuten onnistuu niin sinne siis.Vai mitä?
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| mäksän ja rompe 1 seikkailuja "osa:69" | mäksä | Chit-Chat | 36 | 09.02.2013 23:38 |