![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() Itsellä aikanaan kytkin Mokian älyluurista adaptive-GPS:n pois päältä, ettei pakettidata- paikannuksesta tulisi jenkkireissulla hillitöntä laskua. Noh, eihän siinä, oli se puhelimesta pois päältä, mutta navigointisofta johon oli tallennettu kartat että voi huoletta navigoida luurilla tunki a-GPS:n käyttäjän tietämättä väkipakolla päälle ja napsahti reissusta 440€:n puhelinlasku. Siihen loppui minun Mokialaisten osto, kun ei se paskafirma edes pystynyt myöntämään että niiden softassa oli vikaa..
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna. Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla. Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008. |
|
#2
|
||||
|
||||
Omassa Lumiassa 112 on asennettu.
Eihän sitä tiedä koska tarvitsee, eihän mulle mitään satu mutta jos toisille niin...
__________________
Kun älyttömät käskee haluttomat tekemään mahdottomat, syntyy projekti. ![]() Jeep Grand Cherokee 4L suora-6. vm-95. Oldsmobile 98 Luxury Sedan V8 425cid super rocket. vm-66 Honda CB 750 F2 Seven Fifty. vm-98 MYYTÄVÄNÄ: https://forums.offipalsta.com/album.php?albumid=8912 |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Pari kertaa tuota softaa on tarvinnut ja tosiaan erittäin pätevä ominaisuus on tuo paikannus. Ei tarvi arpoa missä hemmetissä sitä ollaan varsinkin kun itse oli kummallakin kerralla reissussa ja ei tosiaan ollut hajuakaan missä päin muuta kuin että olin lapissa jossain. Sais olla kyllä ihan vakiona kaikissa luureissa tuo softa.
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Autoalan sanasto Suomi-Venäjä-Suomi | Krisse | Linkit | 4 | 15.01.2011 13:28 |
| Myydään Hj:tuplaloota sovellus | Heikki L | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 02.02.2010 13:02 |
| patrollin kärrisähkö sovellus | piparix | Tekniikka & Jutustelu | 4 | 18.03.2008 20:14 |
| Suomi-Offi-Suomi | Chit-Chat | 2 | 15.11.2005 10:56 | |
| Suomi-TeiniPeelo-Suomi - sanakirja | Lars | URL | 0 | 13.03.2002 22:03 |