![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#26
|
||||
|
||||
|
Suzukilla tuli törrättyä reilu 100 kilsaa lapin jänkhiä ja tuntureita pitkin. Pikkuisia vikoja alkoi ilmestymään . Onneksi viimeisenä päivän kun oltiin pois lähdössä.
Apparin puolelta takaa pasahti alin lehti poikki pakasta. Varmaanki u-pultit löysänny,en ole vielä jaksanu tarkistaa tai tutkia sen enempää.. kuskin puolelta oli menny puslat aivan sököksi. Ei oikein tienny että mihin päin se auto oikein kenottaa ku kaikki o vähän rempallaa ![]() Pitäs vissii ens viikolla koittaa laitella suska iskuun uutta reissua varten. Snorkkelikin tuli koeponnistettua ihan kunnolla. Hyvin piti veden ulkopuolella. ![]() ![]() Etu vinssiki alkais olemaan huollon tarpeessa. Kuulostais vähän siltä että kaipailis uusia rasvoja.
__________________
LaMaas offroad Pohjois-suomen offroad Offroad Oulu Www.Suzuki4x4club.fi www.laplandtrophy.com Perkele! Meni lunta kenkään, Nyt kyllä lähteee !! Viimeksi muokannut cybress : 08.06.2016 20:03 |
| Luokat |
| kierrejousi |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Tyylikästä rakentelua | Byrocrat | Linkit | 13 | 24.08.2012 20:27 |
| Hiluxin rakentelua | -71 | Maasturiprojektit | 10 | 06.04.2008 15:00 |
| suzukin rakentelua .. | longfiedteam | Linkit | 2 | 10.01.2007 19:38 |
| Rakentelua helpotetaan? | pyyvama | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 17.02.2005 22:32 |
| Rakentelua | paapu | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 15.08.2003 09:09 |