Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Tekniikka & Jutustelu

Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #10  
Vanha 06.03.2016, 20:02
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja piippu Näytä viesti
Alkuvuodesta hain ihan ikh:n kamaa myyvästä tarvikeliikkeestä nimenomaan kumiset T10 "pohjat" ja olin yllättynyt että tommosia tosiaan oli olemassa....kun olin asennoitunut askartelemaan jostain isoista muovisista pohjista, mutta myyjä tosiaan veti hyllystä kumiset erittäin pienet pohjat ja tuumasi että oisko nämä kuitenkin paremmat tarkoitukseesi

Oisko ollu joku 12-13mm reikä ja mukavasti sujahti paikoilleen....että kuvaa ei nyt ole, mutta on niitä tosiaan olemassa

Siis onko siinä kannassa mukana johdon pätkät, et saa auton omiin johtoihin kiinni?
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta
Etsi tästä viestiketjusta:

Tarkennettu haku
Näkymä

Pikalinkit


Sivu luotu: 00:45 (GMT +2).