![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Tuossa patussa on sitte ne pitkät hehkut, eli pitää yli 10 sekkaa hehkuttaa, et muistahhan se jos röpöttää vähä kylmällä. Ja kannattaa antaa vähä jälkihehkua muutenkin pakkasella, kun on käyntiin lähteny.
Viimeksi muokannut tuomaritulee : 29.12.2015 22:32 |
|
#3
|
|||
|
|||
|
mietin tässä,että kun noita renkaita ei tahdo löytyä joko ne on liian kalliita, liian kaukana tai niitä 31". Että jos leikkurilla tekisi lisä pintaa noihin mutikoiin rupeiskohan ne pitää yhtään paremmin?
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
mistähä leikkurin löytäs löytyyköhä ebaysta?
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Rengasliikkeestä käyt lainaan. Paljo halvempi kun ostaa ebaysta leikkuri millä jopa jotain tekee. Yhet creepyt nimittäin leikkelin, ja kokeilin myös moottorisahaa, yläjyrsintä yms, niin voin kokemuksen kovalla rintaäänellä sanoa että unoha ne.... Helpoin on lainata se leikkuri iha rengasliikkeestä.
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
|
![]() |
| Luokat |
| datsun, patrol, suomen ainut batmobile |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Nissan/Datsun projekteja! nyt King Cab D22 | tare | Maasturiprojektit | 182 | 16.11.2016 15:01 |
| Myyty Jeep, Patrol ja Batmobile lasten keinuautot | MouhijärvenMies | O/M/V Muut | 0 | 06.01.2011 15:55 |
| Terapia projekti - batmobile | Mico | Chit-Chat | 11 | 04.06.2010 07:32 |
| Ostettu nissan patrol sd 33 tai patrol gr | perse arska | O/M/V Ajoneuvot | 2 | 19.09.2009 06:27 |
| Batmobile 2005 | HeikkiH | Linkit | 6 | 23.05.2005 20:09 |