![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Vissiin ihan kilvetön peli? Jos sillä tieliikenteessä ajaa niin maalaus on liian lähellä virka-autoa ja sanomista tulee.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Toi on hyvä nopeuden rajotin tien vieressä, meidän kylällä on yhden talon pihassa saksalainen polizei bemari ja sitä säikähtää joka kerta kun ajaa ohi.
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() yks pikku öljyvuoto kun korjataan niin sit voi kurvailla omas pihas ![]() ![]() Lainaus:
seurailtiin autoilijoiden reaktioita kaikki hiljensi nopeuden reilusti alle sallitun 50km/h ja revittiin turvavöitä päälle ![]() ![]() yks heikkohermo pui nyrkkiä kun oli kohilla ![]() mää kun oon niin ylen ystävällinen heilutin kyllä takaisin kauniisti hymyillen ![]() ![]()
__________________
Missä on tahtoa, siinä on tie hojolla se etanakin arkkiin pääsi Mikkelin Offroad Club ry harborcruisers |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| parturissa tapahtuu | SAMROCK | Chit-Chat | 9 | 10.09.2007 18:10 |
| kärkölässä tapahtuu.. | toyota4x4 | Chit-Chat | 15 | 15.04.2007 11:11 |
| Kilvetön mopo tallissa? Oonko rikollinen? | kokkolanpoika | Chit-Chat | 14 | 12.12.2006 20:42 |
| NHL:ssä tapahtuu.. | SamppaFIN | Jääkiekko | 3 | 05.05.2004 14:56 |
| NHL:ssä tapahtuu | SamppaFIN | Jääkiekko | 4 | 12.05.2003 12:27 |