![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Oliski neljä katolla.. Ni niillä jo näkis mut on vaan pari, eli sais asetusten mukaan palaa kaikki.. Onks merssun huoltohemmot viä lomalla? Tänään tarjottiin kattovaloja täyslaidallinen eli tarttis joko ottaa polttimo pois tai saada säädettyy.. Mut millanen torx tohon käy, ku ei montaa viittis ostaa, ku pituutta pitäs oleman ja ohkanen..
__________________
Broken Back Team #1 |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Ei pysty muistaan minkä kokoinen sen piti olla mutta just ohkanen,ja,pitkä. Jos se muovi pyörii tyhjää niin lokarista saa säädettyy niitä en nyt muista oliko 10mm lenkillä vai millä työnnä käsi sieltä muovien välistä ja ruuvaa. Tästä on jo aikaa ku jouduin säätää niin ei kunnon muistikuvaa. Mutta sieltä lokarista sääsin kun se oikee ruuvi pyöri tyhjää
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
Liian monta ikuisuusprojektia... |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Työnantaja keränny pois ku tunarit ei osannu vaihtaa polttimoita, vaan ruuvasivat säätöjä.. Ainoo vaan ettei pyynnöstä huolimatta saa säädettyy valoi ja en jaksa kuukausikaupalla vartoo. Nyt ku pääsin jarruttomasta ivecosta eroon ni valoton mese jossa abs vika ni ei paljoo naurata..
__________________
Broken Back Team #1 |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| 2544 actros päävirtakatkaisin | SamiN | Chit-Chat | 3 | 10.01.2015 13:37 |
| Myyty Mercedes-Benz actros 2654 | liero | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 16.02.2013 07:17 |
| Ostetaan Maasturi: Patrol, Landcruiser ym ym ym | dirtysalami | O/M/V Ajoneuvot | 4 | 16.10.2012 21:26 |
| Valojen korkeuden säätö? | BJ-40/76 | Tekniikka & Jutustelu | 18 | 26.10.2011 19:08 |
| Patrollin ostojeesiä ym naurettavia ensikertalaisen kysymyksiä autoilusta! | erikoismees | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 17.09.2011 21:42 |