![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
__________________
__________________ "Atheism: Not to do the shit that religious do to each other." http://www.eroakirkosta.fi "Netissä idioottien kanssa väittely on mahdotonta, joutuu alentumaan niiden tasolle ja ne voittaa sut kokemuksella" |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Tietääkö joku tästä tai oisko mahdollista käydä koeajaa?
http://www.nettikone.com/valmet/903/1333561 |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Naaras kehotti iltasella linkoomaan. Honrassa vaimennin punotti, kun kahteen kertaan etes takasin postilaatikolle, 400m per suunta.
Kelpasi amusella ajella, vaikka ei Cruisereilla ongelmaa tämän talvisista lumista ole vielä ollutkaan.
__________________
A-P *Muovi on saatanasta* KAIKKI ihmiset ovat mölöjä, kunnes toisin todistavat. |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Minkä tehoinen motti siinä linko-Hondassa on ja paljonko on lingon työleveys?
Pitäisi kans hommata joku linkovehjes tallin pihan putsaamiseen. Traktorilinkoa ei oikein kannata laittaa, kun sitten olisi kumminkin joku kivi naapurin ikkunassa, ne kun on niin lähellä. Joko tavallinen moottorilinko tai tuollainen sarvitraktori+linko -yhdistelmä. Noin tuhannen neliötä siinä on pihaa.
__________________
Jukka |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Ferguson tef vm 56 löytyypi.
|
#6
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Kas, minulla olisikin Norlet-linkoprojekti vailla käyttöä, ja satasella sen saa. Siis puutarhatraktoriin tarkoitettu pelkkä linko. Moottoriton Hondan F560 on projektijonosta irrotettavissa. Toinen Kova-puskulevykin joutaisi, jos tarvetta esiintyy. Nämä kun naittaa keskenään, niin tuhannen neliötä puhdistunee lumista(kin). Tuossa kuvassa on vastaava: ![]()
__________________
A-P *Muovi on saatanasta* KAIKKI ihmiset ovat mölöjä, kunnes toisin todistavat. Viimeksi muokannut A-P : 06.02.2015 16:51 |
#7
|
||||
|
||||
![]() |
#8
|
|||
|
|||
![]()
Valmet 502 nostolaite kenkkuilleee, lingon kans toimii ihan ok mutta kun perälevy on niin ei ole painoa tarpeeksi ja oireet on että kun levyn nostaa ilmaan niin menee minuutti tai kaks ennenkuin tajuaa laskeutua =)
Kummeneeko öljynvaiholla vai joutuuko perärepun aukoon? |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Huutonet Topic | psychobilly | Linkit | 15 | 03.03.2016 22:38 |
(jää)ralli topic | VonLeka | Chit-Chat | 17 | 09.10.2008 20:05 |
Flippikeula topic | Repro | Tekniikka & Jutustelu | 14 | 03.12.2007 21:37 |
Uusi topic | IironSika | Tekniikka & Jutustelu | 37 | 02.12.2003 22:20 |