![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
Liika aikatalutus ei edistä hommia.. ite olen huomannut tämän. sitten kun rakentaminen tuntuu pakolta ollaan pielessä ( tai menty kilpailu puolelle ). Kohta on vuosi vierähtänyt kun patu tuli tontille vielä X kuukautta niin ajetaan ( huom X = 1-9 kk )
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Kasa mätää japanin peltiä tuli haettua tontille.. Akselit alta tukivarsineen ja huolto niihin. saadaanko tynnyri joustot näillä? Pakko saada. Sormet syyhyää pitkästä aikaa niin kovasti että ei malta odottaa ensiviikonloppua. Kaivuri pihaan ja vehkeet purkuun. Pari kuopaakin pitäisi kaivaa ja tehdä romuille oma parkkis rouvan mieliksi.
Viimeksi muokannut hitoy : 07.12.2014 23:12 |