![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Ittellä vaimoke sattu tykkämään kovasti noista maastureista tai ainakin sen jälkeen kun pääsi eka kerran kyytiin ja nyt ostin sitten pikku tauon jälkeen taas maasturin talouteen ![]() Sillä on niiiin mukava vaimokkeen mielestä mennä vähän "sivuteille" ![]() ![]() Eipä siinä mukava son kun juniorit ja puoliso viihtyy maasto-autossa ja maastossakin. Hyvä harrastus,varmasti turhempiaki löytyy.
__________________
Mitsubishi Pajero 2.8td -92 Nykyinen ![]() Mitsubishi Pajero 2,5td ic -90 (Entinen) Nissan Patrol 3,3d -83 (entinen) Suzuki Sj410 -83 (entinen) Landrover Freelander -98 (Entinen) Daihatsu Rocky 2,8D -87 (Entinen) |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Edellenkin tälläinen "redneck girl" hakusessa
http://www.youtube.com/watch?v=82dDnv9zeLs
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Etsii kadonnutta Jeeppi-miestä
![]() ![]() Jeeppi-miehet vailla bensarahaa... iso auto pieni mies ei naista - BMW ![]() Löytypä osuvia otsikoita..
Viimeksi muokannut Nisseriina : 13.05.2014 21:11 |
|
#4
|
||||
|
||||
|
taijan vaihtoo tanssipopin ja rockin kantriin jos alakas pyöriä tuollasia ympärillä salikissan sijasta..
__________________
Mercenaries never die, they just go to HELL for regrouping!
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
Voi vitsit! Joku käyny kuvaamassa mua vapaapäivänä
![]() ![]()
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Ai sä laulat kantria?
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
Joo sekin menee kato ku on tasasen hyvä kaikilla tyyleillä. eiks se kuitenkin oo parempi ku erinomane vaan yhessä
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Pitäsköhän suunnitella että järjestäisi ranchilla offroad ajokoulua sinkkutytöille?
Tampereen poliisilaitoksen naisilta on tullut jo kyselyä ajokoulutuksen järjestämisestä,mutta en ole vielä niille uskaltanut lupautua sellasta pitämään.
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
Yhtään en tiiä mitä tapahtu :O |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Hyviä neuvoja aloittelevalle offarille? | Jukkis | Chit-Chat | 19 | 19.08.2005 17:45 |
| O: peltoauto tulevalle offarille | Kentsu | O/M/V Muut | 3 | 21.07.2005 18:29 |