![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Kisa oli mukava ja lepponen vaikka suikka kellahtikin kylelleen. Oli takapenkkiläisten kerrankin helppo tulla pois takaosasta :0 eikä vieläkään kuvattu kaatoa LJ ei ottanut öljyhulluja mut suikka otti kunnolla jenkaa savun saattelemana.
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Kiitos järjestäjille meidänkin tiimin puolesta. Tosi hyvä fiilis jäi kilpaikuista....vaikka mitään sijoituksia tullutkaan.
Alla linkki muutamaan kuvaan. T. Jouni Team Jyrsis http://jounin.galleria.fi/kuvat/Turaoffi+2013/
__________________
Team Jyrsis "Suzuki SJ413 LWB 1987" Päivitetty 01.10.2017 _______________________________________________ Team Jyrsis Facebook - Team Jyrsis Blogi Päivitetty 01.10.2017 |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Ypyrin huolto kiittää ja kumartaa hienosti järkätystä kisasta. Ei tarvinnu turhaa ajella kun alueet oli niin lähellä..Makkarat vain unohtu petin viereen, ni grillaaminen jäi ens vuoteen.
Se jäi arvoitukseksi et paistaako tuola eteläs aina aurinko? |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
__________________
Yhtään en tiiä mitä tapahtu :O |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Meinattiin että on mukavempaa ajella kun ei sada,tuotiin sitten lainaks tollanen ilma kisan ajaks
__________________
laiskuus on lahja mutta ahneus synti |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Aivan mainio kisa tosiaan, kiitos kaikille sitä touhunneille. 16 tuntia on aika soppeli aika kun tuon jaksoi armottomasta räkätaudista huolimatta. Niin ja kun kippaa auton niin lähtee räkä nenästä
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| WORRYCROSSI 2013 KUVIA JA VIDEOITA NYT | Patu925 | Tapahtumat | 163 | 24.11.2013 18:09 |
| Korvenvuori/Tampere 11.5.2013 klo 11:00 (SIIRRETTY) | BJ700 | Tapahtumat | 47 | 04.06.2013 10:25 |