![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
TiimipaidatÖrki langetti tuomion ja paidat laitettu suunnitteluun. Ensimmäinen ehdotus annettukkin jo, jotta olisi "replica" edellisestä (kauan sitten) paidasta. Eli onko porukoilla kaapissa vanhoja paitoja vielä, ettei ole tallissa öljyrättinä... Jos Raision juhannuskisassa sais näytille, niin voitais miettiä asia valmiiksi ja Peralle jäis hyvin aika tehdä paketti kasaan (hupparit ja muut lisätarvikeet) Mutta asiaa viedään eteenpäin.
__________________
--------------------------------------------- # # # Jos se ei satu, silloin se maksaa... # # # --------------------------------------------- |
|
#2
|
||||
|
||||
|
kai mekii joku tommonen f1 otetaa, ku mennää muutenki kuin formulakuskit paikalle lentämällä
__________________
M.O.C |
|
#3
|
||||
|
||||
Kuvia Eurotrial maastosta! |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Muistutuksena vaan että kolme viikkoa aikaa toimittaa ilmoittautumiset minulle.
Laitetaan nyt yhteystiedot vielä tähän niin ei tarvi plärätä tuolta alusta niitä. Mika Finér Kartanontie 40 04410 Järvenpää mika.finer@gmail.com 0400-809210 Tilinumeron saa tiedusteltaessa. |
|
#5
|
|||
|
|||
|
Ja paitaruletti pyörii,eli sitten niitä tiimipaitojen kokoja ja määriä pitäisi saada selville.
Ilmoittakaa paitatarpeenne Hakalan Esalle,puh. +358414980704 tai s-posti esa.nopain@gmail.com Ja mieluusti mahdollisimman nopeasti eli pitäisi olla jo ![]() Ja minulle ilmoittautumispaperit ja osallistumismaksut,kiireellisyysluokka sama kuin edellä eli vielä hieman nopeammin,kiitos.
|
|
#6
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
Eli ite tykkäisin siis kuvan kera ![]() Eli koitan päästä kisoihin kannustajaks/kuvailijaks, jos vaan saa pelimerkkejä säästettyä tarpeeks lentolippuihi ja rentti autoon ![]()
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
[QUOTE=Jare;1014343]Tuleeks siihe Örkki joku sun tai jonku muun taiteilema offi auto? Vai pelkkää tylsää tekstii????
Eli ite tykkäisin siis kuvan kera ![]() On päässyt johtajien ammattitauti iskemään meikäläiseen (= munuaiset toimii väärinpäin),siis olen ulkoistanut paitatsydeemien vastuun muille. Mutta jos tulee hyvä kuvaidea mieleen niin laittakaa vinkkiä niin saatan yrittää toteuttaa.Mieluiten helppo ja yksinkertainen,kuten piirtäjäkin
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Lainaus:
![]() Laitan paitatilauksen vielä ennen juhannusta eteenpäin. |
|
#9
|
|||
|
|||
|
Tulihan se mun txt viesti paidoista?
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| 2013 Eurotrial Italiassa | Mikki | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 29.08.2012 23:04 |
| Ostetaan PU takalaita | hammart | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 14.05.2009 22:23 |
| Polybus pu-puslia rangeen | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 30.01.2008 19:36 | |
| O: Isuzun etumurikka (trooper/pu) | SuurSyömäri | O/M/V Muut | 4 | 06.09.2005 15:57 |
| Maasturille kuljetus Suomi -> Italia | Jare | Chit-Chat | 12 | 21.01.2005 10:39 |