![]() |
|
|
|||||||
| Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
![]() Linkki isompaan kuvaan, joka ei suostu aukeamaan palstalle? http://baxxter.kuvat.fi/kuvat/Harbor....pdf/_full.jpg Sama PDF:nä. http://baxxter.kuvat.fi/kuvat/Harbor...l+18052013.pdf
__________________
Harbor Cruisers Viimeksi muokannut baxxter : 18.05.2013 23:05 |
|
#2
|
||||
|
||||
|
kiitos ja kumarrus! oli mukavan haastavaa ajettavaa ja sää suosi. voitto promodissa maistuu toki hyvälle, kun kilpakumppanit on todella kovia.
__________________
M.O.C |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Vääräpaikka kommentoida mut, MÖ5 tulkaaa ny Esa ens viikonloppun leikkii.
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Kiitoksia myös itä-suomesta hyvistä kisoista. Koti paikoilla takasin. Jare laittaa vitos pätkältä videot jakoonO:-)
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
Kiitokset Hämeenlinnastakin.
Kyllä on huippu porukka kisoja tekemään tuo hartbortin porukka, aina on mukava tulla ja toteuttaa tuota meitin murrosmurska ideologiaa... kylp o huono mäihä ollu meil jo pitempään... Varsinkin kun kotimatkakin meinas päätyä kunnon rysäykseen, jonkun tee se itse peräkärryn sähköt ja toisen sivullisen kanssa... kyllähän väsy unohtuu kummasti kun tekee linja-auto+traileri yhdistelmän kanssa hätäjarrutuksen vastustajan kaistalle ja liki yhden hätäväistön tehneen(se sivullinen) henkilöauton päälle. Tilanteen pelasti vain MASIN julmettu kokemus ja ammattitaito raskaankaluston ohjaimista... NO huh huh, taas soijaa pukkaa... ja siis kiitos myös masille kisakokemuksesta ja muille huippu kilpakumppaneillemme... ja onnittelut voittajille |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Kiitokset hyvistä kisoista järjestäjille ja muille kilpailijoille. Ensimmäinen trial-kisa kuskin penkiltä oli varsin kiva kokemus, ja uskoisin että tämä ei jää meidän viimeiseksi kisaksi. Hölmöjä virheitä tuli otettua jonkin verran, mutta toivottavasti virheistä oppii. Harmi vaan että Jeeppi ei oikein sovi muihin luokkiin kuin HS:ään, kun pro-modin reitit menee turhan vaikeiksi suora-akseliselle kilpipelille.
|
|
#7
|
|||
|
|||
|
HS5 kiittää myös hienosta tapahtumasta sekä järjestäjiä että muita kuskeja. Eka pätkä meni hieman opetellessa ja meinas olla kaatokin lähellä. Toiselle pätkälle alkoi jo avautua tuo ajolinjojen hakeminen. Youtubesta tullut kateltua aika paljon tuota trial touhua mutta nyt se vasta alkoi avautua tuo miksi vähän joka porukka kiertelee erilailla. Toisella pätkällä se sitten antautu tuo Pajero. Alle puoli vuotta vanha nivel jota ei oikeastaan ole rääkätty yhtään. Kai se on uskottava ettei kannata yrittää ratti linkussa lukko kiinni nousta kivelle.
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
kiitos meijänki puolesta, vaikka jäi aikaslyhkäseks meijän osalta ku jeepulasta meni murros heti toisellapätkällä. jäi koeajo vähän vähiin mutta kävi se noinki
|
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Korvenvuori/Tampere 11.5.2013 klo 11:00 (SIIRRETTY) | BJ700 | Tapahtumat | 47 | 04.06.2013 10:25 |
| REIMA 60v ajelu 17.11 klo 11.00 sauna/juomat/ruoka klo 17.00 | RJCOBRA | Tapahtumat | 90 | 26.11.2012 07:30 |
| PäHäMa vuosikokous 15.11.2007 klo.18.00 | jv | Tapahtumat | 26 | 04.12.2007 21:40 |
| off road trial raisio | Tapahtumat | 1 | 31.05.2005 16:43 | |
| V TMK Off Road, 2.10 klo 11:00 | baxxter | Tapahtumat | 35 | 07.10.2004 07:18 |