Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Linkit muihin palveluihin > Elävä Arkisto > Corvette Finland > Yleiset
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Yleiset Tämä on Club Corvette of Finlandin yleinen keskustelupalsta. Palsta on jaettu vuosimalleittain. Tähän yleistä-osuuteen voi kysellä/vastailla muuta Vetteen ja kerhoon liittyvää.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 22.07.2004, 11:38
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Juu, ei saa oottaa hernettä nenään kommenteista. Ajattelin vain et uskallan kertoo tunteeni välillä c4 ja C5 kun oon oikeesti molemmat omistanut/omistan. On niinku kokemusta! Jos alla C4 ja on sitä mieltä et se on kaunein, paras ym. Vette, niin sehän on loistojuttu et on autoonsa tyytyväinen. Rahaa siihen kuitekin palaa niin pirusti
Minusta C5 on upein vette ja siksi sen ostin. Tyytyväinen olen ollut, paitsi et yhtä saamarin rimpula se on kuin C4 ja kuulemma C3. Aina jotain laitettavaa. Mulla ainakin jokaisessa C4 aivan riittävästi ongelmia sähköpuolen kanssa ja sama tahti jatkuu C5 vetten kanssa.
Ehkä oon kans pirun tarkka siitä et kaiken nippeleiden tomittava just eikä melkeen.

Olis muuten aika loistavaa kun olis niin paljon euroja et vois omistaa yhden yksilön joka mallia C1->C6. Olis nätisti tallissa rivissä vanhimmasta uudimpaan.


Note! This message was posted anonymously!
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Toyota LJ-70 2.4 td:n arvo karjalai Chit-Chat 51 01.01.2006 16:04
RJ:n arvo? Turbo Tekniikka & Jutustelu 5 13.10.2004 21:45
J-4 r&p käypä arvo? anttir Tekniikka & Jutustelu 1 14.05.2004 14:54
HJ-61 lukkoakselien arvo anttir Tekniikka & Jutustelu 19 04.03.2004 08:58
Tasa-arvo bono Jokes 0 05.09.2002 08:55


Sivu luotu: 20:14 (GMT +2).