Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #3  
Vanha 21.05.2011, 21:22
Rekisteröimätön
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Eskimo Näytä viesti
Hei haloo.tuollahan lukee että suunnistus säännöt....Officrossissa ratkaisee luokan rengaskoko,ei se montako kääntyvääpyörää kikottimessa on tai onko ajonaikana säädettävää alustaa tms.Siis oikeasti aivan eri asiasta on todellakin kyse!
Tietenkin on mahdollista että mä vain olen tyhmä enkä tajua että onkin samasta asiasta puhe!!!Mutta aivan sama mulle,moottoriurheilusta ollaan kiinnostuneita ja se on olennaisinta tässä jutussa.
Tolla alueella on kivaa suomultaa,ylläriupotuksia hiekkamäkeä ja kivikkoa sekä kotimaista metsäpätkää.Ottakaahan muutkin kantaa,puska autojahan on taatusti paljon ja varmasti hyvin eteneviä sellaisia.Tässä olisi kisa jossa kalustoa ja ajotaitoa kysytään siltikään vehkeitä rikkomati!
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
NOKIALLA ajopäivä 4.7. kaikilla mahdollisuus osallistua Rekisteröimätön Tapahtumat 66 07.07.2009 21:34
13.6.2008 Helsinki, mahdollisuus mielenilmaukseen Unregistered Chit-Chat 1 01.06.2008 22:24
M/V mahdollisuus !!! O/M/V Muut 2 12.06.2006 22:30
Puska mies Pafo Chit-Chat 2 12.08.2005 15:05
Kuljetus mahdollisuus kivinen Tekniikka & Jutustelu 2 27.01.2004 09:50


Sivu luotu: 18:15 (GMT +2).