Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Rekisteröimätön
Mutta eihän tämä odes ole mikään projekti! Jos tuohon vaihdetaan uudet kesärenkaat niin eipä ole projekti topicin arvoinen!
|
Se ei ole sinun tehtävä määritellä mitä toiset pitävät mielenkiintoisena projektina tai mitä eivät. Jossei sinua kiinnosta, niin painu lukemaan muita projekteja. Mielestäni mennyt aivan lapselliseksi jauhamiseksi, enkä ihmettele yhtään jossei aloittajaa enää kiinnosta tulla tänne jatkamaan tarinaansa, kun eräät kiinaavat kuin keskenkasvuiset jostain täysin asiaan kuulumattomasta. Mielestäni moderaattoritkin voisivat jo puuttua tähän ja vaikka siivota ylimääräistä roskaa tästä topicista pois niin pääsisi takaisin aiheeseen, jos sillä nyt enää on mitään merkitystä.
Luistonesto on ihan hyvä/toimiva. Useissa autoissa sen saa kokonaan pois päältä, kuten vaikkapa pajerossa. Silloin kun taka ja keskilukko on päällä, luistonesto, ajonvakautus ja taitaapa ABS:kin kytkeytyä pois kokonaan, jolloin voi kuviota puhdistaakkin ilman että jarrut vievät pidon ja ajaa sellaisista paikoista joissa se olisi vain haitaksi. Ristiriipunnat ja sen sellaiset se toki hoitelee kätevästi, ilman että tarvii lukkoja kytkeä ja vaikka vain yhdellä renkaalla olisi pitoa, se voi jarruttaa muita niin että pääsee eteenpäin. Sikäli ihan toimiva järjestelmä.