Lainaus:
quote:
Jestas pitä konos propakandaa taas "olen täällä siksi kun olen huomannut että tämä ei ole paikkani" käänteinen psykoosi lähinnä, taitaa olla vain selkärangan puutetta eikä mitään psykologiaa <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> jälleen kerran kononen myöntää olevansa täällä vain härnätäkseen muita.. eli sama syy miksi aloitti koko palstalla, ei ole asiat paljoa muuttunut siitä.
Power Range
|
"No ku ei millää onnistu, ei millää piäse etteepäe, vaekka kuinka yrittäs. Emmie eikä varmaa kononenkkaa oo tienä vuona 2004 tämmösestä voorumista mittää. Ku en vieläkkää tietäs kaekk olis hyvinj."
<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Niin kauan kuin tämä on avoin foorumi, eikä säännöissä sanota, kuka saa kirjoittaa ja kuka ei, kirjoitan täällä. Lisäksi täällä on myös humoristisia kirjoittajia, joiden kirjoituksia on mukava seurata.
Ostitko muuten Rangesi sen takia, että sinut hyväksyttäisiin paremmin täällä?