Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Tapahtumat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 16.04.2006, 22:17
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

Mitenkäs tuo autonvaihto pykälä tulkitaan kun ei kilpaoluvälinettä ole määritelty. Tiukasti ottaenhan ilmoittautuminen on puutteellinen ja hylättävissäkin??? En nyt tullut tarkastaneeksi mitä kutsussa harrasteluokan autonvaihdosta sanotaan, mutta normaalisti tuo on maksullista toimintaa ja pelkkää tuloa kassaan:-) Onneksi Paulilla on tuohta aina sen verran että yhden vaihdon jaksaa maksaa:-)
Mitä tulee tuohon radan ennakkoon selvittämiseen niin muistaakseni rataan tutustutaan vasta paikanpäällä pakollisessa rataan tutustumisessa, vai onko käytäntöä muutettu ajajaystävällisempään suuntaan:-) Ei sitä vaan ennen!!! vai oletko Pauli ratamestarina antanut tietoja kilpailijoille radoista että voivat ennakoida tulevan?
Ei tunnu kovin tasapuoliselta vaikka tiedot täällä julkaistaisiinkin. Oletan kuitenkin että kommenttisi oli pelkkä huuli!
Onnea kisaan kilpailijoille ja järjestäjällekin. Toivottavasti jaksot kestävät ruhtinaallisen kilpailijamäärän!

Note! This message was posted anonymously!
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
kauden -06 trial tuloksista Tekniikka & Jutustelu 1 26.10.2006 10:07
Myymälän avajaiset Riihimäellä Atlok O/M/V Muut 0 05.12.2005 14:48


Sivu luotu: 01:19 (GMT +2).