Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #38  
Vanha 16.02.2019, 00:13
Catrik:n Avatar
Catrik Catrik ei ole kirjautuneena
Konkari++
 
Rekisteröitynyt: 22.07.13
Sijainti: Oulu
Viestit: 817
Perusasetus

Motonetin poistosta tuli haettua Evermatic Evolve https://www.motonet.fi/fi/tuote/7818...e-hitsausmaski
Halusin juuri tuollaisen missä on avattava linssi ja kirkas muovi hiontaa varten.

Tuohon pitäisi nyt automaattikasetti laittaa ja kylläpä tuntuu olevan Suomessa huono valikoima?? Kemppiä löytyis 90e hintaan https://webshop.industriacenter.fi/p...3-sa-47-kemppi

Ja siinäpä se sitten mun havaintojen mukaan oli, muut mitä löysin oli huomattavasti kalliimpia. Kiinalaista voisi kokeilla, mutta ei tähän hätään oo aikaa ootella viikkotolkulla.

Evermaticin suomenkielisiltä sivuilta löytyy kyllä varaosanumerot, mutta jälleenmyyjälista ei toimi Kiinteällä tummuudellakin oleva kelpais, mutta kun en löydä sellasiakaan kohtuu hinnalla.
Vastaa lainaten
 

Luokat
hitsaus, hitsauskypärä, hitsausmaski


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
hitsauskoneen valintaa örvelö Chit-Chat 20 17.10.2017 18:26
Automaattisen napalukon irroitus JToivanen Tekniikka & Jutustelu 2 19.06.2015 10:45
Flektin anturin asteluvun valintaa Krisse Tekniikka & Jutustelu 7 26.07.2010 17:47
O: GM automaattisen napalukon osia -BOSS- O/M/V Varaosat ja tarvikkeet 0 12.04.2007 08:34
Automaattisen napalukon vaihtaminen manuaaliseen? Hammer__ Tekniikka & Jutustelu 11 20.10.2004 17:09


Sivu luotu: 03:40 (GMT +2).