![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Kokemusta on kahdesta elektronisesta, kahdesta uudesta alkuperäisestä ja kolmesta tarvikemekaanisesta. Läjässä toki, mut palttiarallaa samat vehkeet.
Ne elektroniset ei pelaa vaikka ois kuin alkuperäisnumerovastaavuudetki kohallaa jnpp (sama kokemus myös työn puolesta kun noita sillon myytiin kun mekasäätimellisiä Tojotia vielä enemmän oli). Se peltikuorinen, mekaaninen New Era taas tuntuu pelaavan siinä missä alkuperäinenkin. Ja sitten kun vaihdat sen säätimen ja mittailet latausjännitteitä ja se on mitä vaa 12 ja 15 välillä - tai seilaa ainakin sinnesuntänne juuri mihinkään perustumatta - ja sellanen sen kuuluu ollakin.
__________________
Paskaa tavaraa, huonoa palvelua ja kuitintonta varaosakauppaa tarjoaa rannikkogroup.fi (perustelut: http://tinyurl.com/gmyvk6f) wonk.sytes.net/76s/ |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| hdj`iin joudet l´j 70´seen käykö?? | henteri | Tekniikka & Jutustelu | 20 | 02.03.2008 20:02 |
| LN 65 Hiluksiin korotus jouset? | -Ville- | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 20.02.2008 21:15 |
| käykö HDJ:n jouset LJ:hin? | Jari_M | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 23.05.2007 20:24 |
| M: HiLux LN65 jouset+muutakin, JOUSET MYYTY! | A45 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 25.04.2006 18:14 |
| MISTÄ UUDET JOUSET BJ40:seen =>Käykö Hj 60 jouset? | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 03.12.2004 21:34 | |