![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#30
|
||||
|
||||
![]()
Jos joku on tälläsen keskustassa yksin asuvan Italianpatapitsakepapruispalamiehen elämässä helppoa ni se on ruokaostosten teko.
Valitsee vaa mieleisen yhistelmän sijaintia, aukioloaikaa ja nopeutta, eli yleensä Hovarin Siwan kotimatkan varrelta. Valikoima varmasti riittää ja ostokset on niin pienet ettei hinnalla ole mitään väliä. Jos mun lähikaupat ois Prisma ja Sitimarketti ni ajaisin varmaan 5 kilsaa kauemmas hakemaan Italianpadan Salesta ku menisin sekoilemaan jonnein tollaseen. Se kyllä vituttaa kun noi pitkäripaset on nykyään aina jossain jättikolosseumeissa.
__________________
Paskaa tavaraa, huonoa palvelua ja kuitintonta varaosakauppaa tarjoaa rannikkogroup.fi (perustelut: http://tinyurl.com/gmyvk6f) wonk.sytes.net/76s/ |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Mitä ostat tyttöystävälle/vaimolle joululahjaksi? | Temuu | Chit-Chat | 100 | 25.12.2012 11:20 |
Mistä spacereita tai sorvauspalvelua ? | KimmoH | Tekniikka & Jutustelu | 11 | 10.09.2012 07:21 |
Rasvapoistoaine tai Jarrucleaneri mistä | HiluMiks | Tekniikka & Jutustelu | 21 | 22.03.2011 17:49 |
Mistä manilla- tai hamppuköyttä ? | hanes | Tekniikka & Jutustelu | 8 | 19.11.2007 15:43 |
O : Nelipistevyöt tai tietoa mistä löytyy | Heguli | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 6 | 03.08.2006 21:00 |