Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #24  
Vanha 23.03.2015, 13:41
Jartza:n Avatar
Jartza Jartza ei ole kirjautuneena
Jäsen
 
Rekisteröitynyt: 16.01.14
Sijainti: Ruokolahti, Utula, Suomi
Viestit: 75
Perusasetus

Patrolliin sain leiman jälleen Runkonumeron korjasin niin että meistin rosteriseen irtolappuun runkonumeron ja liimasin sen mig-liimalla oikean eturenkaan takapuolelle. Leimasetä löi omat merkkinsä ja homma bueno. Totes vaa et kait siihen joku naarmu jäi. Sen verran kova runko

Eilen sain rapuloissani inspiksen tutkia/korjata takaluukun joka ei auennut ja toinen sarana oli irronnut. Mite lie pääst ruostumaan Mutta nyt toimii taas. Seuraavana olisi vuorossa takaovet joista nyt ei enää aukea kumpikaan. Kaikki lukot tuntuvat nyt vittuilevan.

p.s. katsuri jopa vinkkasi että kannattaa teettää uusi avain virtalukkoon kun saapi ajon aikana pois. Tämän totesi siis uusintakierroksella vinkiksi ensi vuotta varten
Vastaa lainaten
 

Luokat
patrol


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Taas yksi HJ-60 ikuisuusrojekti (33 renkaat) mikjus Maasturiprojektit 67 30.05.2015 07:19
patrol -86 neulalaaleri metsämies75 Tekniikka & Jutustelu 0 15.06.2011 06:22
Myyty Nissan Patrol -86 hammart O/M/V Ajoneuvot 1 22.09.2010 21:00
Myydään Patrol turbo -86 Malaa O/M/V Ajoneuvot 4 03.10.2009 08:56
panovire paholainen bono This And That 0 31.10.2002 15:58


Sivu luotu: 06:46 (GMT +2).